Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um dan bir kac kare 34 BB 7220

güzel bir cai ile turbo sesini çok net duyarsın. bir de cut out tamamdır bence.

aynen kanka iskender ile gorusmelerim devam ediyor bu cut out icin 700 dior brz yola getirmek lazim ondan baskasina elletmek istemiyorum adamin cutout u bile kalitelidir :) cai ye gelince o kolay is kanka hemen hallederim

aynen kanka iskender ile gorusmelerim devam ediyor bu cut out icin 700 dior brz yola getirmek lazim ondan baskasina elletmek istemiyorum adamin cutout u bile kalitelidir :) cai ye gelince o kolay is kanka hemen hallederim

valla çok tatlı olur kanka. merakla bekliyorum. tsi ların turbo sesi çok tatlı zaten. cai ile iyice net duyuluyor. cut out da canın çektiğinde açarsın istediğinde kaparsın. iskender hakkında bende çok şey duydum. Türkiyede daha iyisi yok diyorlar zaten. bence 700 değer. kafan rahat olur.

cenk konustun mu ıskenderle? benım bılgıdım ıscılık dahıl 800 falandı sanırım coktu bıraz fıyat bakımından ıscılıgı cok guzel ama hem fıkırız:)

cenk konustun mu ıskenderle? benım bılgıdım ıscılık dahıl 800 falandı sanırım coktu bıraz fıyat bakımından ıscılıgı cok guzel ama hem fıkırız:)

kanka benim arkadasim iskenderin kiz kardesi ile evlenicek insallah onun sayesinde bi kanal cozmeye calisiyorum :)

valla çok tatlı olur kanka. merakla bekliyorum. tsi ların turbo sesi çok tatlı zaten. cai ile iyice net duyuluyor. cut out da canın çektiğinde açarsın istediğinde kaparsın. iskender hakkında bende çok şey duydum. Türkiyede daha iyisi yok diyorlar zaten. bence 700 değer. kafan rahat olur.

kanka bu arada bu senin makinaninda rengi ve durusu cok hosuma kacti haberin ola :)

Geri
Üst Alt