Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um dan bir kac kare 34 BB 7220

On numara abi araba :) jantlar leon'a en cok yakısanı bence :)
bu jantlarin ben yakismiyicagi araba bilmiyorum :) cok tesekkur ederim kardesim
Maşallah... Allah nazarladan korusun....
amin kardesim cumlemizinkini insallah
maşallah abi Allah kaza bela vermesin 5lik yay mı attın abi :)
aynen 3.5 seat sport vardi onlar 17 lerle iyidi fakat 18 takinca istedigim gibi olmadi 5 lik eibach sportline taktim bende
eeee olur okadar maslağa girdinmi araçına bisey yapıp çıkarsın :)
kesinlikle oyle :)

kırkbir kere maşallah allah kaza bela vermesin cenk
cok tesekkur ederim kardesim :)
Maaşallah Kardeş. Kazasız belasız inş..
amin cumlemize insallah
maşallah allah kaza bela vermesın.En kısa zamanda one cupra tampon gerekıyor
mehmet abi cupra tampon bana cok uzak hic dusunmuyorum bu hali sade sade cok daha fazla hosuma gidiyor
maşşallah her beyaz leon gördüğümde içim gidiyor en kısa sürede folyo kaplatmam gerek
:) kaplatalim abi hemen
kanka sagolasin :)
cok ıyı oldu dımı . dedık alırken yapıcaklarını dınlemedın neyse gec olmadan guzellestı bumblebee ... masallah guzel kardesım allah nazarlardan saklar ınsallah ...
kanka valla aynen oyle bastan yapicaktim su hareketi ama anca cesaretlendim

Maşallah. jantlar benimkine çok benziyor. Ama ben et'den dolayı çıkarıyorum. Rs6 jantı aldım bunu daha önce görsem yine bundan alırdım :)
bak bendeki 18 inch et 45 hic bi sorun yok et 45 max deger leon icin eger yay takicaksan
Harika!!! Kazasız belasız günlerde kullan Cenk kardeşim..
cok tesekkur ederim :)
nazar değmesin diye kirli çektin dimiiiiii :)
yok abi allah askina baksana burada herkez massallah diyor :) scw den oyle bir korkum olmaz abi temiz hali denk gelmedi :) yagmur yagcak gibi duruyodu dun yikatmadim ama yagmicakmis baksana gunluk guneslik hava su an
Aynen öyle oldu vallaha :D , Akşam ekliyorum :)
tamam kanki :) araba ikiziyiz resmen

bence cupra tampondan önce mercek far :)

Geri
Üst Alt