Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um Cıktı

zaten şu heyecanlar yokmu :D işin en tatlı yanlarından..
araba alındıktan sonra ilk içine binmeye başlandığı an dorukta yaşanıyor, ve sonra zamanla yavaş yavaş yapılan ufak yada büyük yenilikler/modifiyeler ise ilk heyecanı anımsatan kopyalar gibi hissettiriyor kendini.... :)
eee artık güle güle bin keyfini sür:eek:key:

Aynen dedıgın seylerı yasadım cok tesekkur ederım bu guzel yazı ıcın :)

Hayırlı olsun çiziksiz kullanırsın inş. :) En yakın zamanda foto çekersen hepimiz için iyi olur bide sadece ön tamponun maliyeti ne oldu ? :)

Hayırlı olsun çiziksiz kullanırsın inş. :) En yakın zamanda foto çekersen hepimiz için iyi olur bide sadece ön tamponun maliyeti ne oldu ? :)

Cok tesekkur ederım ama gercekten fiyatla ılgılı bır bılgım yok daha oncede solemıstım amcam yaptırdı dıye ben araba yı ıncelerken odemeyı yapmıs daha onceden sordugumda ama hepsı 2000TL demıstı sadece tampon fıyatını bılmıyorum ama sole solıyım ben makyajlı kasanın cupra tamponlarını aldım hani belkı fiyat bulman konusunda bıraz daha yardımcı olmus olurum :)

Cok tesekkur ederım ama gercekten fiyatla ılgılı bır bılgım yok daha oncede solemıstım amcam yaptırdı dıye ben araba yı ıncelerken odemeyı yapmıs daha onceden sordugumda ama hepsı 2000TL demıstı sadece tampon fıyatını bılmıyorum ama sole solıyım ben makyajlı kasanın cupra tamponlarını aldım hani belkı fiyat bulman konusunda bıraz daha yardımcı olmus olurum :)

Hepsi 2000se iyi valla :) En yakın zamanda resimleri bekliyoruz tekrar hayırlı olsun :)

Hepsi 2000se iyi valla :) En yakın zamanda resimleri bekliyoruz tekrar hayırlı olsun :)

Cok tesekkur ederım dedıgım gıbı su sıralar okulda derslerım yogun gecıyo yenı bır kura basladık bide bı arkadasım sehır dısında gelsin profesyonel olarak cekıcez fotografları en yakın zamanda paylasıcam :)

güle güle kullan egecim hayırlı olsun :)

Geri
Üst Alt