Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um Cıktı

ege hayırlı olsun kardeşim bi müddet izlemeye devam xenonları mercek montajımı yaptırıcan

ege hayırlı olsun kardeşim bi müddet izlemeye devam xenonları mercek montajımı yaptırıcan

kardesım cok tesekkur ederım xenon lar senınkıyle aynısı olucak 6 hafta sonra tatılım var 1 hafta o ara gelmeyı dusunuyorum :) hem sızlerle tanısmıs olurum bana da degısıklık olur hem de su xenon ısını halletmıs olurum :)

kardesım cok tesekkur ederım xenon lar senınkıyle aynısı olucak 6 hafta sonra tatılım var 1 hafta o ara gelmeyı dusunuyorum :) hem sızlerle tanısmıs olurum bana da degısıklık olur hem de su xenon ısını halletmıs olurum :)

sen gel beni ara hemen bulurum seni hiç merak etme xenon unu da hallederiz :D

hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah

zaten şu heyecanlar yokmu :D işin en tatlı yanlarından..
araba alındıktan sonra ilk içine binmeye başlandığı an dorukta yaşanıyor, ve sonra zamanla yavaş yavaş yapılan ufak yada büyük yenilikler/modifiyeler ise ilk heyecanı anımsatan kopyalar gibi hissettiriyor kendini.... :)
eee artık güle güle bin keyfini sür:eek:key:

Geri
Üst Alt