Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um Cıktı

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bıraz once aracımı aldım servısten suanda sırketın otoparkında aptal aptal arabaya bakıyorum yok jantlar 16 lık falan umrumda degıl bırazdan yola cıkıcam eve gıdıcem ınanılmaz odevım var fotogtraf cekıp ekleyebılırsem bugun yapıcam ama yapamazsam kusuruma bakmayın en yakın zaman da halletmeye calısıcam herkeze tekrar tekrar tesekkur ederım sız olmasaydınız ben hala xenon yapılsın dıye beklıyodum o yuzden iyi ki varsınız :)

Allah kazadan beladan esirgesin hayırlı olsun tebessüm ederek dolaş :)

Güzel günlerde kullan hocam çok doğru bir tercih yaptın... Bende yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum... Tekrar hayırlı olsun... :)

Allah kazadan beladan esirgesin hayırlı olsun tebessüm ederek dolaş :)

Abi anlatamam zaten servısten almaya gıttım getırdıler arabayı plaka aynı ama sankı baska bırısının heralde oldugu yerde sole ılk 5 dk ızledım sonra babamlarda gorsun dıye goturdum sırkete hala ızlıyorum ve yuzumde aptal bır ıfadeyle gezıyorum:)

Güzel günlerde kullan hocam çok doğru bir tercih yaptın... Bende yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum... Tekrar hayırlı olsun... :)

Cok tesekkur ederım gercekten dogru bır karar verdıgımı bugun bı kere daha anladım darısı basına yaptır pişman olmucaksın :)

Cok tesekkur ederım gercekten dogru bır karar verdıgımı bugun bı kere daha anladım darısı basına yaptır pişman olmucaksın :)

Hocam kesinlikle taktırmayı kafama koydum ardından yolda 1-2 tanede görünce doğru fikir olduğuna emin oldum :D Gerçekten Leonlar modifiye etmeye çok müsait araçlar insan aldığı gibi orjinal binemiyor ( ben orjinalliğini bozmamayı savunan biriydim :) )

Not: Beyaz araca bu tamponlar çok güzel gidiyor...

Geri
Üst Alt