Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon um Cıktı

Hocam kesinlikle taktırmayı kafama koydum ardından yolda 1-2 tanede görünce doğru fikir olduğuna emin oldum :D Gerçekten Leonlar modifiye etmeye çok müsait araçlar insan aldığı gibi orjinal binemiyor ( ben orjinalliğini bozmamayı savunan biriydim :) )

Not: Beyaz araca bu tamponlar çok güzel gidiyor...

Kesınlıkle bende cok karsıyımdır orasıyla burasıyla oynama arabanın hanı bu arabayıda alınca en fazla bi jant diyodum ama ıyıkı yaptırmısım gercekten cok cok guzel oldu ve dedıgın gıbı beyaza ayrı bır yakıstı :)

Kesınlıkle bende cok karsıyımdır orasıyla burasıyla oynama arabanın hanı bu arabayıda alınca en fazla bi jant diyodum ama ıyıkı yaptırmısım gercekten cok cok guzel oldu ve dedıgın gıbı beyaza ayrı bır yakıstı :)

Aynen öyle hocam :) bende Teyipten başladım güncellemeye bundan sonra aklımda Tamponlar ve Jantlar kaldı başkada bir hedefim yok :D

Neyse hocam konuyuda dağıttık böyle duygular paylaştıkça artıyor... Tekrar güzel günlerde kullan fotoları müsait bir zamanında bekliyoruz...

Aynen öyle hocam :) bende Teyipten başladım güncellemeye bundan sonra aklımda Tamponlar ve Jantlar kaldı başkada bir hedefim yok :D

Neyse hocam konuyuda dağıttık böyle duygular paylaştıkça artıyor... Tekrar güzel günlerde kullan fotoları müsait bir zamanında bekliyoruz...

Cok tesekkur ederım en yakın zamanda eklemeye calısıcam fotoları :)

Hayırlı olsun kardeşim.. Allah kaza bela vermesin.

mutlu günlerinde kullan kardeşim

Allah kaza bela vermesin en kısa zamanda resimlerini de görürüz inşallh..........:eek:key:

Geri
Üst Alt