Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon u nu satmak isteyen var mı??

-657li-

Kayıtlı Üye
Cümleten selamın aleyküm...

Aranıza katıllmak için can atan biri olarak yaklaşık 1 aydır temiz bi seat leon arıyorum ama bi türlü bulamadım nerdeyse baktığım tüm leonlarda ufakta olsa hasar kaydı var istanbul cevresine odaklanırsak...

Bu caanım arabaya sahip olan arkadaşlar; benim size sormak istediğim bi soru var 2 araba arasında kalldım sizce 2010 model 1.6 stlylance az hasarlı hasar kaydı olmayan lpg li 100 000 km deki arac mı alınır yoksa 2011 1.4 tsi 50 000 km 8 000 tl hasar kayıtlı 3 değişenli araçmı alınır???

Kesinlikle hasarlı alma taraftarı değilim ama alınabilcek en temiz araçlar bunlar limitim 32 - 33 000 lira civarı bu arada herkes bayramdan sonra kasım aralık gibi piyasanın daha uygun olacağını söylemekte sizce beklemek iyi olur mu ? kafayı yemek üzereyim bulamadık bi temiz leon :(

en kısa zamanda aranıza katılmak dileğiyle..

saygılar

Murat..

Hiç acele etme kardeşim... Bayram bir bitsin piyasa durur biraz... 32-33 e istediğin aracı bulursun... o iki aracı da boşver...

Aleyküm Selam. hoşgeldiniz. araba alımında bence de acele etmeyin. lakin bayram geçse bile fiyatların düşeceğini sanmıyorum. ama insanlar bayram sonrasına arabalarını satışa çıkarmayı düşünebilir onun için daha çok seçeneğiniz olabilir...

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...

biraz geç yazıyorum ama artık temizini buluncaya kadar leon gördüğümüzde iç geçirmeye devam edicez yapcak bişey yok :) zaten bayram trafiğinde otobüsün içinde saatleri geçirmek için psikolojikman hazırız bu dk kadan sonra aralığa kadar vakti var bu olayın ...

şimdiden herkese hayırlı bayramlar kazasız belasız bi bayram geçirmeniz dileğiyle.

Saygılar..

Murat

İstanbul dan İzmir e hazır ve nazır son 30 dk:)

Valla guzel kardesim bayramdan sonra secenk cok olur temizde cikar mutlaka 5 aylik leon sahibiyim hastasiyim resmen ankaradan elaziga gittim temiz arac diye avukattan aldim hasar kayitsiz sende bulursun insallahh iyi bayramlarr :)

tekrar merhaba arkadaşlar

ee bayram geçti beklemek sabretmek oldukça zor oluyomuş dayanamıyo insan:)

bugün bi araç bulduk sizlere de danışmak istedim 2010 1.4 tsi 50000 de 32000 tl verilir mi sizce fiyat makul müdür? hasar kaydı 3 parca toplamda 4000 çok temiz servis bakımlı denmekte sizce artık beklemede kalmayıp gözü karartsam mı?

bi de bu aracın yakıt durumu lpg taktırmayı gerektirir mi?

şimdiden engin bilgileriniz ve desteğiniz için teşekkürler..

Saygılar

Fiyat makul,hasarı nerelerde iyice baktır derim..1.4 tsi lar agresif olmadığında istanbul içinde 8-9 lt lerde makul oranlarda yakar..

Km ve modeline göre diğer yazılan fiyatlardan iyi. 1.4 tsi lara takılan lpg ler 4000tl civarında.fazla km yapmıyor ve uzun seneler binmeyecekseniz lpg taktırmanın hiç bir anlamı yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle 1.6 tdi almalısın yakıt tüketimi oldukça düşük ve turbo beslemesi süper. Özenli kullanıldığında sorunsuz bir araç

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt