Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tsi vs fiat bravo t-jet???

hangısı alır

• t-jet

Kullanılan: 19 36.5%
  • tsi

Kullanılan: 33 63.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ogun bi diosun stock getircem bi diosun şu var bu var :) stock getir tjet 120 lik boy boy ayırıyım.

2 hafta önce pazar enkada 207 gt de aynısını diodu herkes şahit nolmuş sor bi :) mus 78 e :):):) iş arabada deil arabayı kullananda :D

tamam ozaman o dediğin arabayla ctesi golf tsi kaldıralım ? madem arabası doluysa

ogun bi diosun stock getircem bi diosun şu var bu var :) stock getir tjet 120 lik boy boy ayırıyım.

2 hafta önce pazar enkada 207 gt de aynısını diodu herkes şahit nolmuş sor bi :) mus 78 e :):):) iş arabada deil arabayı kullananda :D

tamam ozaman o dediğin arabayla ctesi golf tsi kaldıralım ? madem arabası doluysa

ya boş konusuyosun punto stock mutok demedım ben ya fuzulımısın:)

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

kesinlikle. tjet falan dinlemem abi. onun yaktığının yarısını yakar dumanımda da boğarım onu :D

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

hadi yaw merak ettim şimdi. söylesene ne süprizi?

şu tjetten baslarız ıste sonra sazan cok abı:)

e ıyıde ozman senın aracında stock deıl ben sana 120 lık tjet bulurum ama senın aracta yazılım var o nolcak?

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

senı 120 lık punto ıle yurtelım bakalım nolcak nedersın?

bunu diorm ogun :D 120 lik punto bul yürütelm dedm yazılım fln çıkardın sn :D bul bi stock 120lik punto bnde stok halimle kalkcam :D söz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt