Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tsi vs fiat bravo t-jet???

hangısı alır

• t-jet

Kullanılan: 19 36.5%
  • tsi

Kullanılan: 33 63.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oy vermeyecem her ikisi de güzel araçlar. aradaki 0,2 saniyelik fark bence hiç bir şey ifade etmiyor.

t-jet başarılı bir motor. ama fiat üzerinde olduğu için almam.

la sunu alıp almama kalıte seklıne donusturmeyın :D gecer mı gecmez mı,ogun fıat ın sanzıman oranı kısa demıstı bu durumda ztn T-jet alır mantıken cunku motorların vercegı degerler buyuk hıtımal aynı olcak,gerıye hızlanma kalıyokı bu durumda fıat onde olcaktır

120hp vs 125hp de hangisi alır bilemiyorum. Leonda 9.8 sn 0-100 ama Golfte 9.6. Yalnız 170lik TSI'ın 150 Tjeti her türlü alacağı kesin.

la sunu alıp almama kalıte seklıne donusturmeyın :D gecer mı gecmez mı,ogun fıat ın sanzıman oranı kısa demıstı bu durumda ztn T-jet alır mantıken cunku motorların vercegı degerler buyuk hıtımal aynı olcak,gerıye hızlanma kalıyokı bu durumda fıat onde olcaktır

can değerler çok yakın zaen geçedebilir. buna lafımız yok başarlı motor. ama üzerinde olduğu aracı başarılı bulmuyorum :D

Seat'taki de 122hp 3hp nerden gelmiş ya da gelmiş mi bilmiyorum ama benim arabam 122.8hp 202.7nm tork üretiyodu stock haldeyken..fabrikasyon her araç 1'e 1 aynı gücü üretmiyo velakin her şeyiyle aynı motor yazılımı bilemem fark var mı ama bence Seat da 122hp..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt