Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tsi vs fiat bravo t-jet???

hangısı alır

• t-jet

Kullanılan: 19 36.5%
  • tsi

Kullanılan: 33 63.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben genel olarak her yonuyle degerlendırırsem TSI derım

valla bana kalırsa komple egsoz fıltre yazılım ıle ıkısıde kafa kafaya gıder.Wimmer-Rst yazılım ıle t-jet 30 bg alıyor kı custom b yazılımla egsoz ve Cai ile 160 ı gecer.Yazılımlı fıltrelı leon 151,9 bg alıyor bakınız yıgıtın arabas:) egsozla onunkı de 160 a dayanır dıye dusunyorum kı gerısı artık sanzıman oranı ve agırlıga kalıyor

Kılo olarak da yakınlar mı yaw:D cok kararsız kaldım sımdı :S

açıkcası benim de çok merak ettiğim bir sonuç...

walla zaten 150 lılık olanın karsısında leon cok bısı yapamaz bence.ama 120 lılıkler tam es degerdeler gıbı.bıtek leon sanzımandan dolayı artı yanı.

valla bana kalırsa komple egsoz fıltre yazılım ıle ıkısıde kafa kafaya gıder.Wimmer-Rst yazılım ıle t-jet 30 bg alıyor kı custom b yazılımla egsoz ve Cai ile 160 ı gecer.Yazılımlı fıltrelı leon 151,9 bg alıyor bakınız yıgıtın arabas:) egsozla onunkı de 160 a dayanır dıye dusunyorum kı gerısı artık sanzıman oranı ve agırlıga kalıyor

T-Jet 160 oluyosa TSI neden olmasın yavru..
velakin yarın yine Barbaros'tayım bi değişiklik yapar belki..
benim güç için planım yaza doğru komple egzost. kat. iptali ve yeni bi yazılım..kısmet olursa o zaman görücez artık noolcağını.. :)

sen abartlarına bınmmemıssın ozman:D

bende bir fiat sahibiyim şekerim:)

şaka bir yanada tsı t-jet karşılaştırmasında herzaman tsı önde gider onu iddaa eden arkadaşa bende şunu teklif ediyorum

sıfır tsı leon ve sıfır bravo t-jet ı alalım kaybeden her iki aracın parasınıda ödesin noter huzurunda yürüyelim...:)

bende bir fiat sahibiyim şekerim:)

şaka bir yanada tsı t-jet karşılaştırmasında herzaman tsı önde gider onu iddaa eden arkadaşa bende şunu teklif ediyorum

sıfır tsı leon ve sıfır bravo t-jet ı alalım kaybeden her iki aracın parasınıda ödesin noter huzurunda yürüyelim...:)

O zaman Leonu olanın kaybetme ihtimali daha yuksek.

* Leon TSI 125hp 200Nm Tork 0-100: 9.8sn

* Bravo tJet 120hp 206Nm Tork 0-100: 9.6sn

İki aracın da ağırlığı aynı. Tabi vites oranları filan işin içine giriyo bu aşamada. Ara hızlanma değerleri olarak da çok yakındırlar muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt