Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tsı için sadece önlere 3,5 yay arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma yay takıcam ama sadece onlere 3,5 luk düşünüyorum eyer elinde fasla olan varsa sadece önler. alabilirim.

Arkalar orjinal kalıcaksa sırf önlere 3.5luk yayla aracın bütün yol tutuşu değişir arkadan kayma çok daha fazla artar kaldı ki komple 3.5luk taksan bile arkası öne göre yine az bir farkla daha yukarda duruyor:)

Kötü durmasından öte tehlikeli olur ağırlık oranı değişir arabanın

sadece önlere yay çok tehlikeli olabilir ani frenlerde yayın sertlik derecesi ve yüksekliğin arkalarda farklı olması frende ve virajda dengesiz savrulmalara yool açar sakın böyle bişey yapma yazık edersin arkalarda zaten 3.5 yay çok farkettirmiyo taktır gitsin....:eek:key:

sakın ha sadece one takma

sakın ha sadece one takma

önerileriniz için teşekürler ben önün daha basık durmasını ıstıyorum.ilk arabamda honda vtec 2006 önler 5 cm arkalar 3 lük dü . ola sorunlar yaşamadım.ama madem cok düşürmüyo arkaları düşünebılırım.

sadece önlere yay çok tehlikeli olabilir ani frenlerde yayın sertlik derecesi ve yüksekliğin arkalarda farklı olması frende ve virajda dengesiz savrulmalara yool açar sakın böyle bişey yapma yazık edersin arkalarda zaten 3.5 yay çok farkettirmiyo taktır gitsin....:eek:key:

nasi fark etmiyor ? benim arac su an assada gayette fark etmis 3*5 yaylar arkadada ondede :)

tatminkarlığı kişiye göre değişir ama kesinlikle orjinale göre bariz fark var 3.5luğun kıç kıça orjinal yaylı leonla park ettim jantlara hiç bakmadan tavana bakılse bile anlaşılıo daha alçak olduğu orjinalinde önlere 3 paramağım rahat girerken şimdi 2 parmağımı sokamıorum

bu arada seat sport yaylar dusurmuyo diyenlere diyorum normal eibach 3.5 ten daha fazla dusuruyo ozellikle arka tarafi cok guzel indirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt