Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon teyp pozisyonunu beğeniyormusunuz?

yarına kalmış ya aradım :( aero tamponları takılıomuş dicektim tamponsuz binerim 1 gün ver sen diye :D boşver dursun dedim.. geç olsun da sorunsuz olmasın o yeter bana.. bahçeşehirde oturduğum için araba hergün lazım oluyor ulaşım sıkıntı oluyor yoksa.. Şuan anneminkini kullanıyorum işte :D gelse de kurtulsam diyo annem :D yarın sınavım yok nasıl geçicek zaman bilmiyorum.. Gece uyayamam bile belki :D

Haklısın Muratcım ama hani orjinalinde beyaz yapsalardı ii olurdu görüntü açısından.. Sadece teybi değil tüm orta ışıklandırmayı göstergelerle aynı yapsalardı süper olurdu:) Teybin hayırlı olsun güle güle kullan ne kadar fiyatı serviste

Haklısın Muratcım ama hani orjinalinde beyaz yapsalardı ii olurdu görüntü açısından.. Sadece teybi değil tüm orta ışıklandırmayı göstergelerle aynı yapsalardı süper olurdu:) Teybin hayırlı olsun güle güle kullan ne kadar fiyatı serviste

servis fiyatını bilmiyorum abi.. sahibinden.com'dan 600 TL'ye aldım ben.. Servis fiyatı 3000TL civarında verilmez bi teyp'e ve DVD olmayan bir teybe. :) VW'larda yarı makyaj yapılmıştı göstergeler beyaz klima filan beyaz olmuştu teyp maviydi nasıl sırıtıodu ya :) Leon'da yine iyi duruyo rengi kırmızı yapmışlar ya mavi kalsaydı :D

benim ekranda dokunmatik, ben hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.. aşağıda kalmıyor

Mito'nun radyosu güzel yahu yolcuya bakıyo.. :D :D

Geri
Üst Alt