Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon teyp pozisyonunu beğeniyormusunuz?

modelci

Kayıtlı Üye
Bayideki test aracini surerken teybin yeri biraz aşağıda gibi geldi, dokunmatik ekranlı teyp taktiran arkadaslar,
cihazin yerinden ve durus açisindan memnunlarmi?

Memnun olmayanlar teybin biraz daha yukarı kalkık durmasını veya biraz daha sürücüye dönük
durmasını isterlermi?

Teybe biraz yukaridan bakiyormuşuz gibi geliyor, görüşde sıkıntı yaratırsa belki teyp cervesine biraz modifiye yapabilirim.

şöyle ii gibi :) ama kırmızı değilde beyaz ışık olsaydı alülüala olurdu:)

Bayideki test aracini surerken teybin yeri biraz aşağıda gibi geldi, dokunmatik ekranlı teyp taktiran arkadaslar,
cihazin yerinden ve durus açisindan memnunlarmi?

Memnun olmayanlar teybin biraz daha yukarı kalkık durmasını veya biraz daha sürücüye dönük
durmasını isterlermi?

Teybe biraz yukaridan bakiyormuşuz gibi geliyor, görüşde sıkıntı yaratırsa belki teyp cervesine biraz modifiye yapabilirim.

bence ellemeyin orjinal duruşu herzaman daha iyidir....

Ahmet Bey, yarın aracımı servisten alıcam üzerinde RCD510 olacak. Dokunmatik teyp konusundaki sorunuza yarın cevap verebilirim.. ;)

yarınmı hanı bugundu ya :) valhaa senden daha cok heycan yaptım ha

yarına kalmış ya aradım :( aero tamponları takılıomuş dicektim tamponsuz binerim 1 gün ver sen diye :D boşver dursun dedim.. geç olsun da sorunsuz olmasın o yeter bana.. bahçeşehirde oturduğum için araba hergün lazım oluyor ulaşım sıkıntı oluyor yoksa.. Şuan anneminkini kullanıyorum işte :D gelse de kurtulsam diyo annem :D yarın sınavım yok nasıl geçicek zaman bilmiyorum.. Gece uyayamam bile belki :D

bende uyuyamıyorum bugunlerde sabaha kadar konusuruz ıste arkadas cıkar bana :D

yarına kalmış ya aradım :( aero tamponları takılıomuş dicektim tamponsuz binerim 1 gün ver sen diye :D boşver dursun dedim.. geç olsun da sorunsuz olmasın o yeter bana.. bahçeşehirde oturduğum için araba hergün lazım oluyor ulaşım sıkıntı oluyor yoksa.. Şuan anneminkini kullanıyorum işte :D gelse de kurtulsam diyo annem :D yarın sınavım yok nasıl geçicek zaman bilmiyorum.. Gece uyayamam bile belki :D

sonuç güzel olacak şurda yarıına ne kaldıki? takma kafana uzun uzun bineceksin Allah kısmet ederse...:eek:key:

Geri
Üst Alt