Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon teyp çerçevesi arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serkan kardeşim acil aranıyorsun ana sayfada gorunuyosun ama ortada yoksun numaranı gonder bana mesaj kutun dolu pm atamıyorum sana :)

selam arkadaşlar aracıma double alıyorum teyp çerçevesi lazım.klıma bolgesının rengıyle aynı olması şart.elinde olan varmı yada nerden bulabılırım yardımcı olursanız sevınırım...

konsola piano black düşünmezmiydiniz?hem double ile daha da gzl duruyo leonlarda eğer teybin kendi göğüs rengide piano black'e yakın ise.sonuçta hem daha gzl bi görüntü alınır hemde alacağın cercevide renk aramazsın nasılsa piano black boyanacak düşüncesi ile..

konsola piano black düşünmezmiydiniz?hem double ile daha da gzl duruyo leonlarda eğer teybin kendi göğüs rengide piano black'e yakın ise.sonuçta hem daha gzl bi görüntü alınır hemde alacağın cercevide renk aramazsın nasılsa piano black boyanacak düşüncesi ile..
zaten balıkesirli serkan abi farklı renk olarak gonderecekdi onu kaplama yapacakdım piano black ama ist daki serkanda varmış orjinal renk onu kullanırım heralde bakalım dedıgınız çok gusel bir uygulama bende cok begenıyorum...

serkanreis kardeşime teşekkür ederim elinde varmış gonderıcek ihtiyaç kalmamıştır konu kapanabılır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt