Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tdi ses sistemi......

ben olsam ses sisteminin tadını çıkarırdım..istanbulu bekliyorum ses sistemi yapmak için
abı cok ugrastım bunu ellemıcem dıe dıger araclarımda bagajım bıle sıfırdı bunda orjınal olsun ıstedım gerce degısık bı kabın denedık yana dogru enlı arkaya paralel durcak onde baya bı yerım kalıcak gıbı bakalım yaptırınca koyarım resımlerını dedıgın gıbı sistemın tadını cıkarmak gerekır daha ıyısını sen yaptırırsın ıns

hayırlı olsun sisteminiz fakat ben aracıma sistem koymam plastik aksamlardan zaten hafif ses geliyor birde bass koydummu tamam artık sesten durulmaz :D

hayırlı olsun sisteminiz fakat ben aracıma sistem koymam plastik aksamlardan zaten hafif ses geliyor birde bass koydummu tamam artık sesten durulmaz :D
saolasın kardesım...bende ole dusunuodum fakat aracımda hıc ses yok su ana kadar 3000 km gerce ama daha oncekı ıbızamdada sıfır aldıgım gun taktırmıstım 1 sene gram ses yapmadı daha sonra 207 aldım yıne sıfır aynı gun ona taktırdım o benı perısan ettı heryerınden sesler geldı :D yanı su andakı tek guvenım seatın kalıtesı bakalım yasıcaz ve gorcez :)

senin 20 kiloymuş benim 60 kilo civarı ben ne yapayım :)

Geri
Üst Alt