Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon tdi krom eksoz ucu

maranga44

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kusura bakmayın konu daha önce açılmıştır ama.araştırdım tam tatmin edici sonuç bulamadım.malum dizellerin eksoz ucu çıkışı tek.herhangi bir kesme kaynak yapmadan vida ile montajını yapabileceğim eksoz ucu varmı nereden temin edebilrim

biz sitede çoğumuz çift çıkış yaptırdık fakat kesilmesi gerekiyor öbür türlü ben sevmiyorum.

evet öbür türlü çok dışarıda duruyor.kesmeden olmazmı acaba

can senin araç dizelmi tek çıkışmı.yani kesmeden montemi edildi.nasıl oldu anlatırsan sevinirim

can senin araç dizelmi tek çıkışmı.yani kesmeden montemi edildi.nasıl oldu anlatırsan sevinirim

Dizel abi ama golf tek çıkışsa aynıdır zaten fazla dışarda gözükmüyor zaten aynısını Rocco'yada yaptırmıştım çirkin görüntü yoktu istersen temin ederim arabamı servisten almaya gittiğimde kargolarım sana ellerinde varsa...

doğukan sana zahmet özelden cebini yaazarsan seni aramak istiyorum

dün yaptırdık erhanla benimkini şüperde oldu bence

Geri
Üst Alt