Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TDI düşünceleriniz

yakıt ve performans konusunda bana göre tatminkar diyebilirim. sakin kullanan biri olarak söylüyorum

ses konusuna gelince ondan tam emin değilim ama şunu söyleyebilirim, şu an kullandığım Golf TDI DSG var, rahatlıkla söyleyebilirim benim arabam kadar sessiz içerden

Leonda da böyle olur mu bilmiyorum ama hiç sürmedim

ben cordoba dizel kullanıcısı olarak, cordobada ses çok fazla ama bu ses beni hiç rahatsız etmiyor. hatta devirli kullandıgım zaman sesi sanki V8 motor sesine benzetiyorum ( çokmu abarttım ne :p ) ama arabaya binen herkesten şu yorumu mutlaka duyuyorum. Motorda bir arıza mı var neden bu kadar sesli çalısıyor... Rahatsız olan var olmayan var. cordoba 3 silindir olduğu için sesli çalıştığını düşünüyorum ama leonlarda silindir sayısı farklı olduğu için ses biraz olsun azalır diye düşünüyorum.

bende 1 aydan fazla dizel leon kovaladım..satılık olan bütün dizellere baktım nerdeyse..35,5 tan aşağı düşen olmadı beğendiklerim..az km ve orjinalleriydi..1500 lira daha üzerine koydum sıfır tsi aldım..fazla km yapmıyorum tabii,iş - ev yakın çünkü...yakıt olarak şehiriçi sakin kullanım 100 TL 97 oktan benzinle 350 km yapıyorum..tabii sizin şartlar farklı bişey diyemem...

seat audı skoda vw hepsındekı dızel motorlar aynı ... su ankı dızellerde ıcerıye pek ses almıyor passat tdı guzel dıyorum ben maddıyatlada alakalı aslında secenekler

Bende 102 hp leon vardı.Şimdi 1.6 tdi dsg aldım.Dizel olmasına ragmen performans bakımından eski arabamdan daha iyi oldugunu söyleyebilirim

Çok uzun yol yapacaksan. 1.5 dizel megane al keyfine bak üfleme yakıyo.

Geri
Üst Alt