Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TDI & Cordoba TDI takası

Vergi farkını unutma Görkem.:)Yoksa güzel bir takas gibi gözüküyor.

1.490 TL vergisi var yıllık abi...

bu arada Cordobayı 30 a saymış oluyoruz tabi leonu 45 sayarsak

bence gayet mantıklı bi takas olur 15.000 farkda gayet iy ama kanımca dizelde ikinci ele ben olsam girmem tanıdığın bildiğin bi araçsa sıkıntı çıkarmıcak bi araçsa kaçırma derim fiyat süper

bana leon kaça gelmiş oluyor? 25 e cordoba desek 40 a geliyor sizce 40 nasıl fiyat leona?

bana leon kaça gelmiş oluyor? 25 e cordoba desek 40 a geliyor sizce 40 nasıl fiyat leona?

bilmem fiyatları inceledin mi ama 25,000'i 2009 modeller için dahi isteyen birkaç kişi var. 2008'ler de ise sadece 1 kişi 25000 tl istemiş. (kaynak sahibinden.com) senin aracın muadilleri ise 22500-24000 tl aralığında alıcı arıyor piyasada.

bu yüzden alacağın leon 38000 tl gibi bir maliyetle sana gelmiş oluyor. bence mantıklı bir takas. ama yakıt ve vergiden kaynaklanacak fark ve kullanım ve performans ile kullanım avantajlarını da göz önünde bulundurup ona göre bir karara varmalısın!

5 dk. bile düşünme ,hemen takasa gir Görkem im, beni dinle :)

Buna kırsal motorin koyamazsın ama :)

kırsal motorini rahat rahat yakar bu araba o konuda sıkıntıısı olmaz ayrıca eğerki 15.000lira fark ile oluyorsa bu iş bence hiç kaçırma görkem. her ne olursa olsun 2.0 tdı dsg. bence vw grubunun en guzel iki motorundan biri bu motor. 1.9 tdı kullandım ve 78000kmde sattım arabayı aldığım gunden saatığım gune kadaar hep kırsal motorin kullandım. hiç bir problem yaşamadım. şiddetle tavsiye olunur. unutulmaması gereken bir nokta cefa çekilmeden sefa surulmez. cefası vergisi sefası eşsiz benzersiz tdı motor sesi ve dsg şanzımanın konforu. kaçırma derim kardeşim.

Geri
Üst Alt