Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TDİ şikayet

DENNİZİMMM

SCW Ladies
Arkadaşlar merhaba seat leon 1.6 tdi kullanıyorum 15,000 bakımından sonra arac marşı geç alıyor seri bi şekilde çalışmıyor eski araçlar gibi o tuhaf ses çıkartıyor daha önce bu tarz bişiile karşılaşananız varmı neden olabilir bu ?

Deniz normalinde var zaten abuk subuk sesler nu modelde kironik

celo

Debriyaj bilyasindan ses geliyor benim aracimdan

celo

Deniz aracın otomatik mi manuel mi @dennizimmm

16cdf48

Hic vakit kaybetmeden servise götürün derim 15 binde ki arabada gec mars ve sesler normal değil bence...
Arkadaşların yorumlari daha aydinlatici olur ...onlarin fikirlerine kulak ver derim...

Arkadaşlar merhaba seat leon 1.6 tdi kullanıyorum 15,000 bakımından sonra arac marşı geç alıyor seri bi şekilde çalışmıyor eski araçlar gibi o tuhaf ses çıkartıyor daha önce bu tarz bişiile karşılaşananız varmı neden olabilir bu ?

Öncelikle hoşgeldiniz. benim aracımda sizinkinin aynısı marş zaten otomatik olduğu için normaldir benimki de ara sıra yapıyor arkadaşımda polo tsi dsg var oda aynı şekilde bir çok faktör var havalar soğumaya başladı soğuk hava da her zaman marş süresi uzar aynı zamanda akü nün o anki durumuna da bağlı dikkat ettiyseniz ilk marşı aldıktan sonra start stop a girince çalıştığında geç kalmaz ben normal olduğunu düşünüyorum öte yandan bakımdan sonra olduğunu belirtmişsiniz bakım esnasında bir teknik eksiklik yapıldı ise yapması mümkün dür servise göstermenizde fayda var çok ciddi bir durum olursa multimedya ekranında ve yol bilgisayarında zaten size gösterecektir :) esenlikler dilerim
[doublepost=1443630793,1443630692][/doublepost]

emisyon sorunu ile bi alakası yok ki olsa bile bizim motorlar sıkıntı olan versiyonun 2 üst modeli :)

Ama daha öncede 1013 ibiza kullandım 1 yıl yaz kış bu tarz bişi olmadı iki aracımda otomatik vites

Geri
Üst Alt