Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TDİ şikayet

Merhaba benimde aracım 1.6tdi fakat böyle bir sorunu yok yaz kış çok fark etmiyor hemen çalışıyor bence servise gidip bir akü kontrolü yaptırın bazı araç akülerinde sıkıntı olmuştu iyi ölçüm yapılırsa sorun kalmaz @DENNİZİMMM

kurye ile elden teslime verildi

• Beğen
Reaksiyonlar: Celo
Öncelikle hoşgeldiniz. benim aracımda sizinkinin aynısı marş zaten otomatik olduğu için normaldir benimki de ara sıra yapıyor arkadaşımda polo tsi dsg var oda aynı şekilde bir çok faktör var havalar soğumaya başladı soğuk hava da her zaman marş süresi uzar aynı zamanda akü nün o anki durumuna da bağlı dikkat ettiyseniz ilk marşı aldıktan sonra start stop a girince çalıştığında geç kalmaz ben normal olduğunu düşünüyorum öte yandan bakımdan sonra olduğunu belirtmişsiniz bakım esnasında bir teknik eksiklik yapıldı ise yapması mümkün dür servise göstermenizde fayda var çok ciddi bir durum olursa multimedya ekranında ve yol bilgisayarında zaten size gösterecektir :) esenlikler dilerim
[doublepost=1443630793,1443630692][/doublepost]

emisyon sorunu ile bi alakası yok ki olsa bile bizim motorlar sıkıntı olan versiyonun 2 üst modeli :)
Emisyon arızalı olduğunu düşündüğüm için değil deniz hanım konu hakkinda merak ettiği için paylaştım yazıyı ayrıca paylaşımların için çok teşekkür ederim

16cdf48

Ciddi bir sorun olabileceğini düşünmüyorum. Benim aracımda 1.6 tdi dsg aküyü ölçtür bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar merhaba seat leon 1.6 tdi kullanıyorum 15,000 bakımından sonra arac marşı geç alıyor seri bi şekilde çalışmıyor eski araçlar gibi o tuhaf ses çıkartıyor daha önce bu tarz bişiile karşılaşananız varmı neden olabilir bu ?

Aynı sorun benim aracımda da başıma geldi lakin bakımdan sonra değil bakıma 1000-2000km kala. Güne başlarken ilk çalıştırmada 1-2 sanıye geç çalışıyordu. Ama gun içersinde sıkıntı yoktu. Ama her sabah geç çalışmaya başladı aku durumu %80 di bende filtreler vs tıkandı diye aldırmadım servis bakımı geldiğinde servistekilere söyledim hatta aracı 1 gece bırakıp ertesi sabah çalıştırmalarını söyledım ve aynı sorun olacak ki aracınıza güncelleme gelmiş onu yaptık halloldu dediler. suan da sıkıntı yok ama ne guncellemesı dıyede sormaya unuttum.

Arkadaşlar merhaba seat leon 1.6 tdi kullanıyorum 15,000 bakımından sonra arac marşı geç alıyor seri bi şekilde çalışmıyor eski araçlar gibi o tuhaf ses çıkartıyor daha önce bu tarz bişiile karşılaşananız varmı neden olabilir bu ?

bir gelişme oldu mu ? ya da servise gittiniz mi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

akü zayıf olabilir motor çalışırken kutup başlarından ölçtürün.13 voltun altındasa alternatörde sıkıntı vardır.ateşlemede problem.bende de tdi var soğuk kış gunlerinde bile tak diye alır sorun yok.tdi lerin bakımı benzlinlilere göre biraz daha itina ve ii bakım gerektiriyor.

Geri
Üst Alt