Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon tavan ve kelebek cam kaplama

Burcak , eger yaptirmak istersen sana maslaktaki meshur herkesin bildigi folyocuyu tavsiye ederim..ben de orada yaptirmistim ama muayeneden gecemezse sokturucem ne yazik ki...

evet yaptırmayı düşünüyorum,kesin karar verdiğimde bi yer bulmam gerekiyor.Tavsiye için teşekkürler
POeki polisle sıkıntı yaşadın mı hiç.

araç çift renk statüsüne girdiği için ruhsata işletme durumu malesef ki söz konusu. Polisler istediği anda sıkıntı yapar tüv de sıkıntı yapar kuvvetle muhtemel.

zaten yakında bütün arabalarda tavan rengi opsiyonu olur skoda fabia larda olduğu gibi puhaha

İlla orj mi olsun diyorsun faruk abi :)

evet orjinal olsun abicim, yeni jant beğensem 17 yada 18 olurdu bide lastik masrafı çıkardı. 16" seçip de bu güzelliğe kıymak da hiç hoş olmazdı. o yüzden ille de orjinal olsun, mesela renk olarak gun metali, siyaha yakın tonlarda renkler de olabilir hatta mat siyah bile olabilir.

İbrahim gördüğün gibi folyo çektirdim, çektirdiğim yer sadece folyo kaplamayla uğraşıyor bende sordum ;suyla yapılan şey bizi bozar dedi :D zaten kelebek camada film pek tutmuyor, folyoyu ısıtarak şekillendiriyor, bende düşünüyorum film çektirmeyi iyi biyer bulursam haber veririm

tamamda nerde yaptırdın onu yazmamışsın :D ben film çektirdimde güzel oldu fakat bazı yerler nokta nokta oldu o yüzden başka yer bulursam tekrar çektircem

evet yaptırmayı düşünüyorum,kesin karar verdiğimde bi yer bulmam gerekiyor.Tavsiye için teşekkürler
POeki polisle sıkıntı yaşadın mı hiç.

Bugune kadar hic yasamadim yaklasik 2 sene olacak.. ama dedigim gibi muayeneden gecemiyormus..

@ibrahim carbon araç kaplama var, facebooktada sayfaları var mat turuncu bi 206 resmi var, ibrahimlide HSBC bankası olduğu arada

Geri
Üst Alt