Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Suspansiyon Rezalet mi?

Konu, 'Leon' kısmında Tra4nce tarafından paylaşıldı.

1. Tra4nce

Tra4nce SCW Üyesi

38
    12
    8
    Selam arkadaslar
    Yaklaşık 2 aydır leon kullanicisiyim
    Araca dair hersey on numara fakat Suspansiyon tam bi rezalet gibi geldi bana. Golf 4 de çukurlu yollarda zerre kadar sarsilma hissetmezken leon ile çukura girmemek icin 20-30 ile gider oldum :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Leon 1.6 Sport aracın varsa normaldir kardeşim

Tra4nce ve Leonm@nia bunu beğendi.
  3. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Sportlar ve FRlar normale göre daha serttir. Bu da daha başarılı bir yol tutuş sağlar. Sport donanımlı bir araçtan Golf konforu beklemeyin zaten. Kaldı ki normal Leon normal Golf'e göre de serttir. Tasarımdan da anlaşılacagı üzere Leon daha sportiftir. Golf 5-6 ile kıyaslarsanız da aynen böyledir. Fakat Leon ile Golfe göre daha iyi yol tutuş yakalarsınız. Bizzat uzun süre Golf 6 Highline ve Leon FR kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

-657li-, KİREÇ, Tra4nce ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Tra4nce

Tra4nce SCW Üyesi

38
    12
    8
    Bilgiler icin teşekkür ederim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    112
    43
    ıbıza leondan daha sert dıye bılıyorum ,satıs temsılcısı de oyle demıstı hatta

6. Tra4nce

Tra4nce SCW Üyesi

38
    12
    8
    Peki sert olması çukurlara sert girdiğimiz zaman suspansiyona sorun yaparmi arkadaslar ?

7. tam12den

tam12den SCW Üyesi

367
    112
    43
    sıfırken bile anormal bir sertlik vardı hafif çukurlara bile girince kütt diye vuruyordu ön takımdan sesler falan geliyordu, olacağı belli çabuk dökülür ve heryerinden ses gelemeye başlar maalesef , ıbıza ıcın dıyorum en sevmedığım yanı bu ..

Bunu beğendi. Tra4nce bunu beğendi.
  8. ADA07

ADA07 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Ladies

56
    38
    18

Aynen katılıyorum çekırge gıbı yola yapışıyor leon ve fren olayı azalıyor cogu durumlarda... cok rısklı bır vırajı frensız hemde ımkansız olunası ve zor vırajı frensız leonla almış biri olarak konuşuyorum ..o yüzden öyle suspansiyon rezaletı dıye baslık atmayalım,karalama olmasın nedır ne degıldır anlamadan bılmeden.Ayrıca sen nıye çukura sert gırıyorsun hadı bır kaçını gormedın anıden daldın anlarımda,o kadarda hızlı kullanmanın manası nedır onu anlamıyorum.

Bunu beğendi. -657li- bunu beğendi.
  9. IbizaFR150

IbizaFR150 SCW Üyesi

77
    61
    18
    Süspansiyondan ne beklediğinizle alakalı bir durum... Sport model araç alıp konfor odaklı bir beklenti zaten yanlış araç seçtiğinizi gösterir. Tümseklerde canınızı sıkabilir ama virajlarda hayatınızı kurtarır...

10. ADA07

ADA07 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Ladies

56
    38
    18
    Sport model araç alıp konfor odaklı bir beklenti zaten yanlış araç seçtiğinizi gösterir..derken kastınız neydı ? ben anlamadım?

Sayfayı Paylaş