Leon Suspansiyon Rezalet mi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Suspansiyon Rezalet mi?

Tra4nce

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar
Yaklaşık 2 aydır leon kullanicisiyim
Araca dair hersey on numara fakat Suspansiyon tam bi rezalet gibi geldi bana. Golf 4 de çukurlu yollarda zerre kadar sarsilma hissetmezken leon ile çukura girmemek icin 20-30 ile gider oldum :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Agave

Kayıtlı Üye
Sportlar ve FRlar normale göre daha serttir. Bu da daha başarılı bir yol tutuş sağlar. Sport donanımlı bir araçtan Golf konforu beklemeyin zaten. Kaldı ki normal Leon normal Golf'e göre de serttir. Tasarımdan da anlaşılacagı üzere Leon daha sportiftir. Golf 5-6 ile kıyaslarsanız da aynen böyledir. Fakat Leon ile Golfe göre daha iyi yol tutuş yakalarsınız. Bizzat uzun süre Golf 6 Highline ve Leon FR kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

Tra4nce

Kayıtlı Üye
Bilgiler icin teşekkür ederim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tam12den

Kayıtlı Üye
ıbıza leondan daha sert dıye bılıyorum ,satıs temsılcısı de oyle demıstı hatta

Tra4nce

Kayıtlı Üye
Peki sert olması çukurlara sert girdiğimiz zaman suspansiyona sorun yaparmi arkadaslar ?

tam12den

Kayıtlı Üye
Peki sert olması çukurlara sert girdiğimiz zaman suspansiyona sorun yaparmi arkadaslar ?
sıfırken bile anormal bir sertlik vardı hafif çukurlara bile girince kütt diye vuruyordu ön takımdan sesler falan geliyordu, olacağı belli çabuk dökülür ve heryerinden ses gelemeye başlar maalesef , ıbıza ıcın dıyorum en sevmedığım yanı bu ..

ADA07

Forumdan Uzaklaştırıldı
SCW Ladies
Sportlar ve FRlar normale göre daha serttir. Bu da daha başarılı bir yol tutuş sağlar. Sport donanımlı bir araçtan Golf konforu beklemeyin zaten. Kaldı ki normal Leon normal Golf'e göre de serttir. Tasarımdan da anlaşılacagı üzere Leon daha sportiftir. Golf 5-6 ile kıyaslarsanız da aynen böyledir. Fakat Leon ile Golfe göre daha iyi yol tutuş yakalarsınız. Bizzat uzun süre Golf 6 Highline ve Leon FR kullanıcısı olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

Aynen katılıyorum çekırge gıbı yola yapışıyor leon ve fren olayı azalıyor cogu durumlarda... cok rısklı bır vırajı frensız hemde ımkansız olunası ve zor vırajı frensız leonla almış biri olarak konuşuyorum ..o yüzden öyle suspansiyon rezaletı dıye baslık atmayalım,karalama olmasın nedır ne degıldır anlamadan bılmeden.Ayrıca sen nıye çukura sert gırıyorsun hadı bır kaçını gormedın anıden daldın anlarımda,o kadarda hızlı kullanmanın manası nedır onu anlamıyorum.

IbizaFR150

Kayıtlı Üye
Süspansiyondan ne beklediğinizle alakalı bir durum... Sport model araç alıp konfor odaklı bir beklenti zaten yanlış araç seçtiğinizi gösterir. Tümseklerde canınızı sıkabilir ama virajlarda hayatınızı kurtarır...

ADA07

Forumdan Uzaklaştırıldı
SCW Ladies
Süspansiyondan ne beklediğinizle alakalı bir durum... Sport model araç alıp konfor odaklı bir beklenti zaten yanlış araç seçtiğinizi gösterir. Tümseklerde canınızı sıkabilir ama virajlarda hayatınızı kurtarır...
Sport model araç alıp konfor odaklı bir beklenti zaten yanlış araç seçtiğinizi gösterir..derken kastınız neydı ? ben anlamadım?