Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Style Bluetooth sorunsalı !

Konu, 'Leon' kısmında ADA07 tarafından paylaşıldı.

1. ADA07

ADA07 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Ladies

56
    38
    18
    Ne vakit araca binsem ,otomatik bağlanmıyor Bluetooth telefonuma,ve telefon fihristimdekilerin hepsini ekranda göremiyorum,hadi onuda geçtim telefonumdaki müzik listesine yöneldiğimde yeniden seat Bt yazınızı telefonumdan tıklayarak bağlantı sağlıyorum ondan sonra muzık devreye giriyor,nedne otomatik ben araca bindiğimde çalışmazki bu meret..

Böyle sorunsalı olan çözüme hakim varsa beni aydınlatırsa sevinirim lütfen.
    Teşekkürlerimle

2. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    Bende otomatik bağlantı kuruyor. Kontak açıldıktan yaklaşık 10 saniye sonra bağlantı kurulmuş oluyor. Acaba media bağlantısından önce direkt telefon eşleşmesini yapmıyor olabilir misiniz ? Telefon görüşmelerinizi bluetooth üzerinden sağlayabiliyor musunuz ?

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.774
    5.612
    113
    Bu sorun ilk bende de olmuştu çözümü telefonla araç bağlantısını esitleme yapınca düzeldi direk bağlantı kuruyor esitleme yapınca bir defa silip yeniden tanitmaniz gerekecek telefonu

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  4. ADA07

56
    38
    18
    Telefon görüşmesi için otomatik bağlantı kuruyor ama muzıği devreye sokmam ıcın bağlantıyı ıptal ve yenıle yapıyorum her defasında

5. ADA07

56
    38
    18
    nasıl yapıcaz onu ??

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.774
    5.612
    113
    İlk önce telefona kayıtlı numarayı ve araca kayıtlı telefonu sileceksin ondan sonra tekrardan bir birine bağlantı kuracaksın

7. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Medya ekranındayken menüye girip ayarlardan bluetooth a2dp otomatik çal mı ne vardı, o seçili olmazsa otomatik çalmaz, onu bir kontrol edin, tikliyken benim araba çalıyor bt den müziği firekt

Sayfayı Paylaş