Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Style Bluetooth sorunsalı !

ADA07

Forumdan Uzaklaştırıldı
SCW Ladies
Ne vakit araca binsem ,otomatik bağlanmıyor Bluetooth telefonuma,ve telefon fihristimdekilerin hepsini ekranda göremiyorum,hadi onuda geçtim telefonumdaki müzik listesine yöneldiğimde yeniden seat Bt yazınızı telefonumdan tıklayarak bağlantı sağlıyorum ondan sonra muzık devreye giriyor,nedne otomatik ben araca bindiğimde çalışmazki bu meret..

Böyle sorunsalı olan çözüme hakim varsa beni aydınlatırsa sevinirim lütfen.
Teşekkürlerimle

Bende otomatik bağlantı kuruyor. Kontak açıldıktan yaklaşık 10 saniye sonra bağlantı kurulmuş oluyor. Acaba media bağlantısından önce direkt telefon eşleşmesini yapmıyor olabilir misiniz ? Telefon görüşmelerinizi bluetooth üzerinden sağlayabiliyor musunuz ?

Bu sorun ilk bende de olmuştu çözümü telefonla araç bağlantısını esitleme yapınca düzeldi direk bağlantı kuruyor esitleme yapınca bir defa silip yeniden tanitmaniz gerekecek telefonu

Bende otomatik bağlantı kuruyor. Kontak açıldıktan yaklaşık 10 saniye sonra bağlantı kurulmuş oluyor. Acaba media bağlantısından önce direkt telefon eşleşmesini yapmıyor olabilir misiniz ? Telefon görüşmelerinizi bluetooth üzerinden sağlayabiliyor musunuz ?
Telefon görüşmesi için otomatik bağlantı kuruyor ama muzıği devreye sokmam ıcın bağlantıyı ıptal ve yenıle yapıyorum her defasında

Bu sorun ilk bende de olmuştu çözümü telefonla araç bağlantısını esitleme yapınca düzeldi direk bağlantı kuruyor esitleme yapınca bir defa silip yeniden tanitmaniz gerekecek telefonu
nasıl yapıcaz onu ??

Medya ekranındayken menüye girip ayarlardan bluetooth a2dp otomatik çal mı ne vardı, o seçili olmazsa otomatik çalmaz, onu bir kontrol edin, tikliyken benim araba çalıyor bt den müziği firekt

Geri
Üst Alt