Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Leon Stylance 1.6" hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.

ben senin istedigin aracı kullanıyorum bana sorarsan sport-up tercih et

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
kadir sen istanbul trafiğnde kullan aracını bak neler görürsün 12-13-13.5...ankaranın güzel yollarında 8-8.5 görmen çok normal :eek:key:
bence hiç stanylace ugraşma direk temiz bi sportup bul vede senelerce her gün keyifle bin aracına :eek:key:
güzel yolmu? abi yapma Ankara yollarının neresi güzel we sakin. trafiğe hiç girmiorm zaten hersabah we aksam 15km mesafeyi minimum 1 saatte giden bnm abi. cupra jantlarımla iddaa ediorm o werileri geçmem geçmiyorumda foto ws eklerim az sora.

• Beğen
güzel yolmu? abi yapma Ankara yollarının neresi güzel we sakin. trafiğe hiç girmiorm zaten hersabah we aksam 15km mesafeyi minimum 1 saatte giden bnm abi. cupra jantlarımla iddaa ediorm o werileri geçmem geçmiyorumda foto ws eklerim az sora.
türküsü bilem var serkan angaranın bağları büklüm büklüm yollarrrrrıııııı

Benim kafa duman oldu iyice :D
Abiler şimdi, Stylance 1.6 (LPG)'de benim için 9 litre ve taş çatlasın 10 litre'ye kadar uygundur zorlamaz ama üzeri rakamlara çıkışı olabilirse işin içinden çıkamıyacak durumlara geliriz sabah akşam araç ile gezicek birisi değilim ufak çaplı biniciyim işim olduğu sürece çıkartıp gezerim. Benzin aldı başını gidiyor gücümde anca 32-33 civarı kafama yatan donanım olarak ta Stylance 1.6 oldu şuana kadar Sport Up ikinci tercihim olarak duruyor şuanda temiz güzel birşey bulursak nasip olursa alıcam. Gerçi yakıt ortalama olayları şehir ve yerlere göre değişiyor istanbul trafiğinde 10 litre bana normal bir rakam olarak geliyor LPG'de daha altına düşebilir diyen varmıdır ki :)
stylance mı sport-up mı diyorsan sport-up ilk tercihin olmalı kesinlikle. koltukları jantları yeter

• Beğen
http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004&b=1&list_type=1
düşünürsen aracım satılıktır kardeşim.sport up stylanceden daha üstündür.bende var ve satılık diye söylemiyorum forumda ustalar bunu rahatlıkla söylerler.dilersen detayları konuşabiliriz.

Kasım 15-20 arası nakitimi denk getiricem abi şuan hemen alamıyorum, fikirleriniz benim için en çok önemli olan şey bakalım Sport Up veya Stylance arasında bir tercih yapıcaz hangisi nasip olursa artık. Bu arada ilan kodunu verirmisin bakmak isterim aracına.

stylance mı sport-up mı diyorsan sport-up ilk tercihin olmalı kesinlikle. koltukları jantları yeter

Abi koltuk dizayn'ı dediğin kadar varmış ben sport-up modelini pek incelememiştim, Stylance'nin dizayn şekiline göre çok farklı ve hoş beğendim. Temiz bir sport-up yakalarsam ona da geçiş yapabilirim bakalım :eek:key:

Evet abi ilk attığın post'ta yanlış link olduğundan bakamadım, şimdi inceleyip gördüm aracını güzel görünüyor ama kilometresi benim düşündüğüm derece'nin biraz üstünde aradığım aralık en fazla 80-90 binde birşey arıyorum teşekkür ederim ilgin için abicim tekerine taş değmesin inşallah.

Geri
Üst Alt