Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Leon Stylance 1.6" hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.

iyi araştırıp temiz 1.6 bulursun bütçene uygun

Abi şu an onu araştırıyorum, iki üç sene binip değiştiririm inşallah. Stylance modellerinin hepsi aynı donanım mı? Ben araba bulunca buraya link verirsem yardımcı olur musunuz :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrb. arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum seat leon 1.6 stylance almayı düşünüyorum konu açacaktım fakat aradığım cevapları bu konuda buldum .. Seat leon 1.6 stylance 2007 model 116km de değişen yok araçta sağ iki kapıda etek altı çiziklerden dolayı boya ve sol arka çamurluk boyalı arka tampon plastikli olan yer boyalı nediyorsunuz bu araca 28 lira diyor çokmu kaça alsam iyi olur ? araç lpg li

mrb. arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum seat leon 1.6 stylance almayı düşünüyorum konu açacaktım fakat aradığım cevapları bu konuda buldum .. Seat leon 1.6 stylance 2007 model 116km de değişen yok araçta sağ iki kapıda etek altı çiziklerden dolayı boya ve sol arka çamurluk boyalı arka tampon plastikli olan yer boyalı nediyorsunuz bu araca 28 lira diyor çokmu kaça alsam iyi olur ? araç lpg li

Biraz yüksek fiyat,daha düşebilir boya oldugu için..Aracla ilgili teknoloji olarak dolu fakat motor olarak eski 8v motordur,lpg de olsa biraz yakacaktır..
Birde kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtabilirmiyiz..

Biraz yakacaktır derken ankarada oturuyorum şehir içi yakıt tüketimi ne olabilir daha önceden focus 2001 aracım vardı lpg li bununla aynı orandamı yakar yoksa birazdaha fazlamı azmı

LPG kullanmadım hiç ama burdaki arkadaşların anlattıklarına göre diger lpg lere göre biraz daha fazla yaktıgı şeklindeydi,tabi agırlıklı istanbul trafiginden bahsedildi..Ankarada dahada düşük olur..

Anladım diğer arkadaşlarında yorumlarına bakıp ona göre kararımı vereyim ozaman aracı 26.500 27 e falan denk gelirse almayı düşünüyorum.

Tabi fiyat olarak biraz fazla, bence az daha düsebilirse alınabilir. Güzel araçlar ama ben herzaman makyajlısını öneririm. Bu da fiyatı biraz daha yukarı çeker. Hakkınızda hayırlısı, ben 2010 modelini benzinli olarak kullandım. Bana göre yakışı normaldi.

146290920 ilan no. buradadır kardesım.. detaylar ıcın mesaj yazarsın sahıbınden donus yaparım

Geri
Üst Alt