Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon start-stop hatası

Aynı. Durum bende çıktı. Yenı aldığım aracımda start stop arızası , aldığımda o sekılde imiş fakat hbrdar edılmedım ama ertesı gun. Ekran hatasını mail olarak gönderdim hatalarını onlarda kabul ettiler ve servıste gıttıgımde 2 saatlık bı. Zaman'da akü ile ılgılı sorun oldugunu acılan iş emrinde akü kutusunun değiştiği yazıyordu bundan sonra ise o özellıık ıle ılerde sorun yasarsam onların hatası olduğundan pek skıntı olacağında sanmıyorum inş olmaz bedelsiz yapılacağı söylendi

şimdi herhangi bir sıkıntısı yok demi usta start stop hatasıymış güncelleyince geçer dediler ama

Start stop belli kriterlere bağlı devreye girip çıkan bir sistem. O kriterler oluşmadığı zaman devreye girmiyor. Gerekli mi derseniz bence gerekli değil. 2012 yılından beri kullanıyorum ama kaç defa off a aldım. Mükemmel bir yakıt tasarrufu sağlamıyor. Evet katkısı takibi var. Burada en önemli nokta sıkıntılı aracı doğuşun kaptırmak istemesi. Yanlış anlamayın ama bizler bu kaptırmayı hakediyoruz. Vw de bunu yıllarca yaptı. Insanlar sıralara girmeseler, sıkıntılı araçları almasalar görürüm o zaman burnundan kıl aldırmayan tipleri. Neyse diyorum

Geri
Üst Alt