Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon sport up satılık...

Konu, 'Satıyorum' kısmında efsane_soldier tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. efsane_soldier

efsane_soldier SCW Üyesi

56
    1
    8
  2. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    burası satış sitesi değil ki arkadaşım kendini tanıtmamışsın bile...

3. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Sizi tanımak isteriz ilanınız bu işlem gerçekleştikten sonra aktif olacaktır...

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Hayırlı satışlar...

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    2 mesaj yazıp,satış ilanı koymak yanlış bence...ki,üsteki mesaja bakarsak daha kendini tanıtmadan ilan koyulmuş hatta...

6. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
  7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Doukan,Arkadaş satış ilanını 12:14 te yazıyor..Uyarılardan sonra kendini 15:55 de tanıtıyor..Ben,kendini tanıtmamış demiyorum bana link koyuyosun..yazdığı saatlere bi bak..!

8. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Hep pc başındamı bu insan yapmıştır birşey yazıp gitmiştir sonra bakmak istemiştir görünce açmıştır bunda bir sorun yokki...

9. sumer

sumer SCW Üyesi

698
    11
    18
    hayırlı satışlar

10. efsane_soldier

efsane_soldier SCW Üyesi

56
    1
    8
    anlayışınız için teşekürler arkadaşlar bu foruma üye olduğumda hemen koymadım düşüncem yoktu satmaya hatta şuanda da öle bir acelem yok beyaz sunroof lu bir Tsi almayı düşünüyorum olursa düşündüğüm bir fiyat vericem yoksa burdayım herzaman forumu takipte ediyorum + ilan tarihimle üyelik tarihime bakarsanız anlarsınız öle bir niyetim olmadığına +internete fazla girmiyorum yorum falan yazamıyorum k.bakmayın ama musait olduğumda bundan sonra katılacam özür herkeze iyi forumlar iyi muhabbetler yardımlarınız içinde tekrar teşekürler... :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş