Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon spor yay hakkında

clascocuq

Kayıtlı Üye
arkadaşlar servisde satılan spor yaylar arıcı kaç cm düşürüyo tavsiye edermisiniz.yada başka markamı tavsiye edersiniz.

eğer sport up larda takılı olan yaylardansa pek fark etmiyor

Servisten alip taktirmak deli para

serviste satılanlar 3.5cm Seat Sport..
ne kadar düşürüyo konusunda ise foto yardımcı olur..

yco0304.jpg

hic servis felan ugrasma en guzel dusuren yay vogland eibach ve fk ?? gerısı yalan (sıralamaya gore kalıte)

serviste satılanlar 3.5cm Seat Sport..
ne kadar düşürüyo konusunda ise foto yardımcı olur..

<a href="http://img576.imageshack.us/img576/4895/yco0304.jpg" target="_blank">

Bence gayet şık duruyor. Sizin jantlar kaçlık acaba? Bende 17 lik var ve ben de servisten orjinal yay taktırmayı düşünüyorum sonra garanti falan uğraşmayalım :)

Bence gayet şık duruyor. Sizin jantlar kaçlık acaba? Bende 17 lik var ve ben de servisten orjinal yay taktırmayı düşünüyorum sonra garanti falan uğraşmayalım :)

aslında bende jant yok .jant konusunda cupra jantı dışında bişey takmayı düşünmüyorum şimdilik yayları alıyım ilerde inşallah jantlarda gelir.

jantlarım 18"..
sizin jantlar 17" ise aracınız fotodakinden biraz daha iner zaten..

Geri
Üst Alt