Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon spoiler

otomobilsever

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar,

Acaba bu resimdeki spoiler, Leon'un orjinal aksesuarı olarak satılan spoiler mi? Bu resim çok hoşuma gidiyor da. Emin olamadım, sanki orjinal denilen daha kısa gibi geldi bana.

Doğuş'a fiyat sordum, boya ve montaj dahil 1004 liracık istediler. Efe Polyester'den alsak bunun gibi olur mu acaba?
image.jpg

Evet orijinal Parça Bu, Efe sanıyorum 250 TL ye yapıyor.. Renk Siyah Oldugundan Öyle gelmiştir sana bende gövde renginde yaptırmayı düşünüyorum yakın zamanda:eek:key: Hatta bununla ilgili Macpiel ve Spoyler Makyajlı Kasa İçin Boya Dahil 250 TL fiyat Aldıgım firmalar oldu;)

Koray abi orjinalinin kalıbını alıp yaptıkları için fiberi de serviste satılanı da aynı. Sen zaten siyahını sorduğun için renkte herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Benimkinin rengi malzemeden olsa gerek azcık daha beyaz. Çok sırıtmıyor ama tonlamada farklılık var.

Fiberin bir sıkıntısı mevcut. Benim spoilerim durduk yere dalgalandı. Hiç bir şekilde makineye falan sokmamama, üzerine baskı uygulamamama rağmen bir acaip oldu. Köşelerinden dalgalandı.

Fiberini bence alabilirsin. Orjinali plastik mi metal mi tam bilmiyorum ama o da aynı. Çok bir fark yok.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

bende efede bu spoilerdan taktirmayi dusunuyorum en son boya montaj dahil 200 TL demislerdi

Koray abi orjinalinin kalıbını alıp yaptıkları için fiberi de serviste satılanı da aynı. Sen zaten siyahını sorduğun için renkte herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Benimkinin rengi malzemeden olsa gerek azcık daha beyaz. Çok sırıtmıyor ama tonlamada farklılık var.

Fiberin bir sıkıntısı mevcut. Benim spoilerim durduk yere dalgalandı. Hiç bir şekilde makineye falan sokmamama, üzerine baskı uygulamamama rağmen bir acaip oldu. Köşelerinden dalgalandı.

Fiberini bence alabilirsin. Orjinali plastik mi metal mi tam bilmiyorum ama o da aynı. Çok bir fark yok.

Hocam çok faydalı oldu teşekkür ederim. Nasıl bir dalgalanma oldu acaba? Resmi var mıdır?

Nerde Yaptırmıştın Çagrı ...

darbe alıp kırılma olasılığı ve hayati önem taşıyan bir parça olmadığı için orjinaline o kadar para verilmez isteyen arkadaşlar bence toplu olarak alırlarsa fiyat daha makul olacaktır...

Marşpiyel + spoiler boya hariç 200liraya var
Spoileri boyatmak yerine siyaha kaplanır boyadan farkı olmaz
Marşpiyelde 100liraya boyanır

İkisinede boya dahil 250 tl fiyat aldım ben;)

Selçuk yaptıracak arkadaşlar için gayet güzel fiyatlar...

Geri
Üst Alt