Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon spoiler

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında otomobilsever tarafından paylaşıldı.

1. otomobilsever

otomobilsever SCW Üyesi

99
    54
    18
    Herkese merhabalar,

Acaba bu resimdeki spoiler, Leon'un orjinal aksesuarı olarak satılan spoiler mi? Bu resim çok hoşuma gidiyor da. Emin olamadım, sanki orjinal denilen daha kısa gibi geldi bana.

Doğuş'a fiyat sordum, boya ve montaj dahil 1004 liracık istediler. Efe Polyester'den alsak bunun gibi olur mu acaba?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Evet orijinal Parça Bu, Efe sanıyorum 250 TL ye yapıyor.. Renk Siyah Oldugundan Öyle gelmiştir sana bende gövde renginde yaptırmayı düşünüyorum yakın zamanda:eek:key: Hatta bununla ilgili Macpiel ve Spoyler Makyajlı Kasa İçin Boya Dahil 250 TL fiyat Aldıgım firmalar oldu;)

Bunu beğendi. otomobilsever bunu beğendi.
  3. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Koray abi orjinalinin kalıbını alıp yaptıkları için fiberi de serviste satılanı da aynı. Sen zaten siyahını sorduğun için renkte herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Benimkinin rengi malzemeden olsa gerek azcık daha beyaz. Çok sırıtmıyor ama tonlamada farklılık var.

Fiberin bir sıkıntısı mevcut. Benim spoilerim durduk yere dalgalandı. Hiç bir şekilde makineye falan sokmamama, üzerine baskı uygulamamama rağmen bir acaip oldu. Köşelerinden dalgalandı.

Fiberini bence alabilirsin. Orjinali plastik mi metal mi tam bilmiyorum ama o da aynı. Çok bir fark yok.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :)

4. wezosso

wezosso SCW Üyesi

129
    27
    28
    bende efede bu spoilerdan taktirmayi dusunuyorum en son boya montaj dahil 200 TL demislerdi

5. otomobilsever

otomobilsever SCW Üyesi

99
    54
    18
    Hocam çok faydalı oldu teşekkür ederim. Nasıl bir dalgalanma oldu acaba? Resmi var mıdır?

6. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Nerde Yaptırmıştın Çagrı ...

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    darbe alıp kırılma olasılığı ve hayati önem taşıyan bir parça olmadığı için orjinaline o kadar para verilmez isteyen arkadaşlar bence toplu olarak alırlarsa fiyat daha makul olacaktır...

8. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Marşpiyel + spoiler boya hariç 200liraya var
    Spoileri boyatmak yerine siyaha kaplanır boyadan farkı olmaz
    Marşpiyelde 100liraya boyanır

9. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    İkisinede boya dahil 250 tl fiyat aldım ben;)

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Selçuk yaptıracak arkadaşlar için gayet güzel fiyatlar...

Sayfayı Paylaş