Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sorunları

öncelikle şunu söyle formda beni tanıyanlar bilirler bu an bindiğim 5. leon sırasıyla 2006-2008-2009-2010 ve şimdi kullandığımda yine 2008model bunların sade 2. sırada yer alan imzadaki aracımda amortisörlerden ve iç mekandan gelen seslerden şikayetciydim ve nihayetinde bakımını ve değişmesi geren parçaları değiştikten sonra hiç bir sorun yaşamadım. örnek vermek gerekirse geçen yıl 2011 model focus HB 2.500 km de araç aldım aracı bir bucuk ay sonra tekrar sattım ve leona dönüş yaptım ve hala vaz geçemiyorum.
kısaca her araçta bazı zamanlarda sıkıntılar çıkabilir ama ben çıkan sıkıntıların çözülmediği kronik problemleri olupta aşılamayan bir araç olarak görmüyorum ve tüm dostlara tavsiye ediyorum. tabi sizede 2. el alacaksanız temiz olmak kaydı ile canı gönülden tavsiye ederim.

peki amortisörlerden gelen ses için ne yaptılar direk değişim mi yaptılar yoksa yağlama vs gecici çözümlermi uyguladılar ?

amortisör bağlığımı ne varmış sol tarafdakinde sıkıntı varmış iki tarafıda komple değiştiler

cevap için teşekkürler yarın servise bi göstericem bakalım ne dicekler umarım bişey yok bunlar böyle diyip beni yollamaya çalışmazlar:eek:

aracın garantili yanılmıyorsam ılımlı ol bir şey çıkacağğını sanm 2ıyorinşallah kısa sürede sorununu giderirler

Benim ilk aracım 2011 model leon 1.4 tsi oldu ve 50000 km yi devirdik evet sorun çıkarmadı diyemem ama çözümsüz şeyler değildi ve hepsi halledildi ne vitesi birgün bile geçmemezlik yaptı ne süspansiyon dan bir ses geldi performansıyla,tasarımıyla,çekiciliği ve en önemlisi fiyatı göz önünde bulundurunca alınacak en güzel araçtır ve tüm arkadaşların dediği gibi gözü kapalı tavsiye edebilirim saygılar

aracımdan kapıdan ve amortisörlerden ses geliyor diye servise gittik usta epey bir sürdü bozuk yola girdi ve haliyle hiç bir ses gelmedi :D böyle olur zaten sen duyarsın usta alır ses gelmes şimdilik bende ses duymuyorum biraz evham yaptık heralde gayet memnunum şuan için hiç bir sorun yok çok şükür

Alp belki usta sürerken düzelmiştir :p puhaha

Doktora gidersin hastaneye girerken karnın da ağrımaya başlar, doktorun önüne geldiğin an hepsi birden geçer hesabı :) Benim de kapı kilidi yapmıştı, elektrikçi eline kumandayı aldı, kapattı açtı problem yok dedi, o gün bugündür tık demiyor :eek:key:

Alp belki usta sürerken düzelmiştir :p puhaha

Doktora gidersin hastaneye girerken karnın da ağrımaya başlar, doktorun önüne geldiğin an hepsi birden geçer hesabı :) Benim de kapı kilidi yapmıştı, elektrikçi eline kumandayı aldı, kapattı açtı problem yok dedi, o gün bugündür tık demiyor :eek:key:

maaşallah de :)

Geri
Üst Alt