Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sorunları

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar foruma yenı uye oldum bır haftalık felanım forumu baya bır ınceledım leonlarda bırcok sorun oldugu gozume carptı en buyuk sorun vıtes gecıslerı ve sureklı gelen arac ıcı sesler olarak gordum bır kacta ufak tefek sorun var ama sanırım onlarda muzmın sorunlar yan aynaların kapandıgı zamn acılmaması bırkac sey daha vardıda hatırlayamadım acaba alan arkadaslar sadece goruntuyemı onem verıyorlar onu cok merak ettım bu ses ve vıtes sorununu kabullenen arkadaslar var ama bunlar bence cok kotu bır durum kendımden bılıyorum bazen fıestam gerı vıtese gecmıyor tekrar bosa alıp tam oturttum mu gırıyor ama bendekı arac 2007 6 yıllık arac bu sorunda senkromecten kaynaklanıyor buyuk ıhtımal dıger vıtes gecıslerınde sorun yok ama bu bıle benım ıcın bazen cok sorun oluyor sız nasıl bu durumu kabul edıyosunuz cunku leon ucuz bır arc ta degıl bole bır sorun cok anormal geldı bana

2010 yılından beri leon kullanıyorum. hiçbir sorun yaşamadım. Her araçta olduğu gibi bazı sorun çıkaranlar olabilir. bunu Leona özgü sorunlar olarak görmemek gerekiyor. İçin rahat olsun. benimki çok rahat.

3 tane farklı motor leon kullandım hiç pişman olmadım

ya forumda ustuste aynı sorunları gorunce tum leonlarda bu sorunlar mevcut dıye dusundum

leon bir tutkudur kullanmadan anlıyamazsın ufak tefek seyler her aracda olur ben 2006 model alarak başladım leon kullanmaya daha sonra bmw 3.20 aldım ardından golf aldım ama hiç biri leonun keyfini vermedi ve tekrar 2010 model 1.4 tsı aldım çokda memnunum tavsiye ederim

ya forumda ustuste aynı sorunları gorunce tum leonlarda bu sorunlar mevcut dıye dusundum

kronık bazı sorunları oluyordu

mesela bunlardan bırısı arasıra stoların ve farların bugu yapması
son zamanda bazı araclarda dsg sorunu

bazı kullanıcılar arasıra on gogusten gelen seslerden sıkayet ederdı ama hep bı cozum bulundu :)

burakçım ben tam 4 sene 5 aydır kullanıyorum iç mekan sesleri vardı sinir etti beni ama hepsini kendim giderdim bu da bir hobi oldu o kadar sevdiğim yanı var ki bu ses olayı devede kulak kaldı vitesde de sıkıntı yok...hatt bu çok yakan 1.6 motor bile yıldıramadı beni....seviyorum bu aracı...kötü yollar hariç de ses falan yapmaz...

Binlerce kullanicisi olan bir marka ve model(forum icinde) bir kac yorumu okuyarak bu kanaate varmaniz oncelikle sizi leon gibi bi aractan mahrum edecektir..
İcindeki sesler ile ilgili diger markalar icinde bir cok olumsuz gorus bulabilirsiniz..aramak istedikten sonra.. Ben gayet guzel biniyorum aracİma..Bu parayida verdigim icin gayet d memnunum..Diger markalar sifir alinirken zarar ettirirken ben kardayim:)

Geri
Üst Alt