Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sol dıkız ayna katlanır arıza yardım..

bedulcouse

Kayıtlı Üye
arkadaslar merhaba

aracımın sol katlanır dıkız aynası katlanmıyor...fakat ufakta olsa hareket var cok az...sorun nerdedır ? motor arızalımıdır yoksa dısmı atmıstır ? kolay yada masrafsız bır arızamıdır ?

sımdıden yardımlarınız ıcın tşkler

2009 tsi leon

daha önce bi kaç kişinin başına gelmişti bu olay yıkamacıda elle zorlanması sonucu çogu kişinin sizdede buna benzer bi zorlama vs. varmı veya aracınızı sokakta falan bırakıyosanız sokaktaki çocuklarda oynamış olabilir.hepsindede arıza dişli kırılması ve dişliyi tutan kulakçık kırılmasıydı

Benim sol aynaya sıkıştırma sonucu araba çarptı ondan sonra ayna durmuyor arkaya doğru açılıyor du bende düğme ye bastıktan sonra elimle tutuyorum sum baya bi elimle tuttum sonra bi gün tutmadim bi baktim Düzel mis :)

mobil

daha önce bi kaç kişinin başına gelmişti bu olay yıkamacıda elle zorlanması sonucu çogu kişinin sizdede buna benzer bi zorlama vs. varmı veya aracınızı sokakta falan bırakıyosanız sokaktaki çocuklarda oynamış olabilir.hepsindede arıza dişli kırılması ve dişliyi tutan kulakçık kırılmasıydı

evet caddede bırakıyorum aracı ve bırkere aracın bırı gecememıs ve aynayı kapatmaya zorlamıs kı kapatmıs :( dedıgınız sorunlar olabılır ozaman....tamırı cozumu nedır ? komle ayna falanmı degısıyor...malıyetı ne olur ?

evet caddede bırakıyorum aracı ve bırkere aracın bırı gecememıs ve aynayı kapatmaya zorlamıs kı kapatmıs :( dedıgınız sorunlar olabılır ozaman....tamırı cozumu nedır ? komle ayna falanmı degısıyor...malıyetı ne olur ?

Yok abi ben bi kaç hafta elimle düğmeye basip bi elinle tuttum sonra tamirci gittim yapsin diye bide ne görelim Düzel mis :)

mobil

Geri
Üst Alt