Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sol alt muhafaza plastiği

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim, bu konu daha önce açılmıştı fakat düzenleme yapamadığım için tekrar açmak durumunda kaldım, başlıkta belirttiğim gibi aracımın sol alt kısmında kalan (marşpiyel içi) uzun muhafaza plastiği aldığımdan beri kırık, değiştirmeyim falan dedim ama içim rahat etmedi, servis fiyatı 150 tl civarı o kadar açıkçası vermek istemediğim için selçuk abiyi aradım bu konu ile ilgili sağolsun ilgilendi, oto 2000 e yönlendirdi orayı aradım orijinal çıkma için, ellerine geldiğini fakat şu an için bulunmadığını söylediler, fiyat 60 tl olarak belirtildi.
bu konuyu açmaktaki asıl amacım mümkünse bi de ankara lı olan arkadaşların yardımını rica etmektir. malum istanbul uzak, kargosu falan sıkıntı ve parça hemen gidiyor ankara da da ostim sanayi sitesinde aynı parçanın çıkmasının bulunabileceğini düşündüm, ankara lı arkadaşlar acaba oraya yolları düştüğünde veya yakın olanlar varsa benim için bu parçayı araştırabilirler mi mümkünse diye rica edecektim. yardımlarınızı bekliyorum veya diğer arkadaşlardan da yardım edebilen olursa sevinirim, teşekkürler...

ayrıca orijinal parça kodunu da yazayım ilgilenen ve ihtiyacı olan arkadaşlar için
1K0825201M

o parcaya ne gerek varkı kırılmıs gıtmısse ugrasmanın bır anlamı yok bence aldıgında gene kırılabılır her defasında onu degıstrmekle mı ugrasıcaksın dostum :)

o parcaya ne gerek varkı kırılmıs gıtmısse ugrasmanın bır anlamı yok bence aldıgında gene kırılabılır her defasında onu degıstrmekle mı ugrasıcaksın dostum :)

ya burak ben de öyle düşünüyodum ama işte içim rahat etmedi ucuz yollu olsun kapatayım diyorum, yan sanayi olsa o da olur, yeter ki ora kapansın, sanki izolasyon görevi de varmış gibi hissediyorum arabanın yalıtımı zayıf olunca... :)

ya burak ben de öyle düşünüyodum ama işte içim rahat etmedi ucuz yollu olsun kapatayım diyorum, yan sanayi olsa o da olur, yeter ki ora kapansın, sanki izolasyon görevi de varmış gibi hissediyorum arabanın yalıtımı zayıf olunca... :)

haluk o plastık parcanın ne ıse yaradıgını ogrenebıldın mı pekı benımde dıkkatmı cektıde ne olduguna bı anlam veremedım

haluk o plastık parcanın ne ıse yaradıgını ogrenebıldın mı pekı benımde dıkkatmı cektıde ne olduguna bı anlam veremedım

muhtemelen yalıtım ama alt muhafaza diye geçiyo underbody trims ingilizcesi yani gövde altı döşemeleri sağlı sollu iki tane...

muhtemelen yalıtım ama alt muhafaza diye geçiyo underbody trims ingilizcesi yani gövde altı döşemeleri sağlı sollu iki tane...

evet sagda solda ıkı tane var ve ben bızım araclar dısında gormedım bu muhafazdan hıc belkıde vardır seklı ıtıbaryle gorunmuyordur

ya plastik mi bunlar ben bakıyom oraya bişey göremiyom bende yok mu acaba ön tekere dogrumu arka tekere dogrumu

Geri
Üst Alt