leon sol alt muhafaza plastiği | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon sol alt muhafaza plastiği

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim, bu konu daha önce açılmıştı fakat düzenleme yapamadığım için tekrar açmak durumunda kaldım, başlıkta belirttiğim gibi aracımın sol alt kısmında kalan (marşpiyel içi) uzun muhafaza plastiği aldığımdan beri kırık, değiştirmeyim falan dedim ama içim rahat etmedi, servis fiyatı 150 tl civarı o kadar açıkçası vermek istemediğim için selçuk abiyi aradım bu konu ile ilgili sağolsun ilgilendi, oto 2000 e yönlendirdi orayı aradım orijinal çıkma için, ellerine geldiğini fakat şu an için bulunmadığını söylediler, fiyat 60 tl olarak belirtildi.
bu konuyu açmaktaki asıl amacım mümkünse bi de ankara lı olan arkadaşların yardımını rica etmektir. malum istanbul uzak, kargosu falan sıkıntı ve parça hemen gidiyor ankara da da ostim sanayi sitesinde aynı parçanın çıkmasının bulunabileceğini düşündüm, ankara lı arkadaşlar acaba oraya yolları düştüğünde veya yakın olanlar varsa benim için bu parçayı araştırabilirler mi mümkünse diye rica edecektim. yardımlarınızı bekliyorum veya diğer arkadaşlardan da yardım edebilen olursa sevinirim, teşekkürler...

ayrıca orijinal parça kodunu da yazayım ilgilenen ve ihtiyacı olan arkadaşlar için
1K0825201M

atay78

Kayıtlı Üye
o parcaya ne gerek varkı kırılmıs gıtmısse ugrasmanın bır anlamı yok bence aldıgında gene kırılabılır her defasında onu degıstrmekle mı ugrasıcaksın dostum :)

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
o parcaya ne gerek varkı kırılmıs gıtmısse ugrasmanın bır anlamı yok bence aldıgında gene kırılabılır her defasında onu degıstrmekle mı ugrasıcaksın dostum :)
ya burak ben de öyle düşünüyodum ama işte içim rahat etmedi ucuz yollu olsun kapatayım diyorum, yan sanayi olsa o da olur, yeter ki ora kapansın, sanki izolasyon görevi de varmış gibi hissediyorum arabanın yalıtımı zayıf olunca... :)

atay78

Kayıtlı Üye
ya burak ben de öyle düşünüyodum ama işte içim rahat etmedi ucuz yollu olsun kapatayım diyorum, yan sanayi olsa o da olur, yeter ki ora kapansın, sanki izolasyon görevi de varmış gibi hissediyorum arabanın yalıtımı zayıf olunca... :)
haluk o plastık parcanın ne ıse yaradıgını ogrenebıldın mı pekı benımde dıkkatmı cektıde ne olduguna bı anlam veremedım

atay78

Kayıtlı Üye
muhtemelen yalıtım ama alt muhafaza diye geçiyo underbody trims ingilizcesi yani gövde altı döşemeleri sağlı sollu iki tane...
evet sagda solda ıkı tane var ve ben bızım araclar dısında gormedım bu muhafazdan hıc belkıde vardır seklı ıtıbaryle gorunmuyordur