Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Sökme Orjinal Teyp

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında UfukSarı tarafından paylaşıldı.

1. UfukSarı

UfukSarı SCW Üyesi

9
    9
    3
    Son düzenleme: 29 Temmuz 2015
  2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Hayırlı satışlar öncelikle...Kusuruma bakmayın ama siz piyasanın içindesiniz dediğinize göre... Bu fiyat çok pahalı gibi geldi bana. Sizin dediğiniz fiyatlara rcd 510 alınır çok rahat..

3. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Fiyat çok uçuk rcd 310 için kolay gelsin

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. UfukSarı

UfukSarı SCW Üyesi

9
    9
    3
    Yorumlarınız için teşekkürler fakat eski aracımızdan sökme oldğu için bir arıza yada çalışmayan aksam söz konusu değil bunun garantisini verebilirim. Ufakta bir pazarlık payımız var sonuçta esnafız :)

5. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Piyasada yedek parça olarak getirtilen bir ürün hiç yoktur sanırım. Bu ürün grubu hep araçlardan başka cihaza geçiş sebebiyle Sökme zaten.

Sahibinden sitesinde satış yapan esnaf kişilerinde fiyat ortalaması aşağıdaki gibidir.
    Size tavsiyem fiyat araştırması yapınız ve varsa farklı özelliklerini belirtiniz. Aksi taktirde ortalama 200 250 tlye satılan yine temiz ve sorunsuz olan bu forumdanda iyi bildiğimiz rcd 310 serisini 750 tlye insanı kazıklamaya çalışır gibi satmanız bana göre bir esnafa da bu forumada yakışmaz. Yinede tercih sizin tekrar kolay gelsin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. UfukSarı

UfukSarı SCW Üyesi

9
    9
    3
    Eğer benim ürünümün aynısı bu fiyatlarsa benim hatamdır.Ayrıca kimseyide kandırmaya çalışmıyorum.Ben size yine belirtmeyi unutmiyim ben çıkma yedek parçacısıyım ve elektronikci değilim.Birilerine sorarak bu fiyatları yaz iyidir dediler ve yazdık.Evet fiyat araştırması yapmadan konu açmışım bunun içinde kusura bakmayın :)

Bunu beğendi. RedCupRacing bunu beğendi.
  7. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    fiyatı güncelleyecekmisiniz yoksa konuya kilit vurayım mı konu askıda kalmasın tşkler

Bunu beğendi. RedCupRacing bunu beğendi.
  8. UfukSarı

UfukSarı SCW Üyesi

9
    9
    3
    Fiyat günceldir

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş