Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Şöför tarafı cam sorunu..üzücü olay

bizim eski arabada bir bayram günü babamın başına gelmiş böyle bir durum, ya markanın yol yardımını yada kaskonun yol yardımını aramış ve gelip aracı almışlar ve bayramın ertesi iş günü arayıp aracınızdaki sorunu giderdik neredeyseniz gelip bırakalım demişler. araba garanti kapsamında olduğundan ücrette talep etmemişler. bahsettiğim bu olay 2005 senesinde meydana gelmiş.

camı camcı yukarı kaldırmıştı ve dedi zaten aman dikkat çatlar diye....sonra bantla tuturmuştu..şimdi bantları arttırdım daha fazla yapıştırdım...camla arasına da bişeyler sıkıştırdım...hadi hayırlısı bakalım..yarın götürecem yaptıracam inşeALLAH..
kapının içi sökülecek gibi değil..kaplamayı çıkarıyorsun bir bölme daha var orada...onunda yaklaşık 30 30 tane vidası var..birde kopacak bir ton kablo.özellikle cam kaldırma modülü elektronik sistemi o yüzden ellemedim

dosemeyı sokmek zor ıs degıl abı sadece deneyımlı olup neresınden sokulcegını bılmek lazım

dosemeyı sokmek zor ıs degıl abı sadece deneyımlı olup neresınden sokulcegını bılmek lazım

döşemeyi söktük can..ancak cam döeşemenin altından görünmüyor..kapı saçı ile döşeme arasında bir metal saç parca daha var onu da sökmek lazım ve o uzun iş..
yani döeşemeyi sökünce karşıma bir saç levha daha çıktı...

abi geçmiş olsun.. ufak tefekte olsa sorunlar yakanı bırakmadı bi türlü

amin abi..
arkadaşlar el atmışlar mevzuya zaten ciddi değil diyolar umarım yarın kısa sürede işin biter

Geri
Üst Alt