Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sıs far camı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En tırstıgım olay sıslerıme zarar gelmesıydı arabam varken,merceklı olmasından dolayı olsa gerek pahalı b parca.Maslakda cıkması olabılır Semun brazcık dolasman gerekıyor,Seat konusunda cıkmacılar yetersız kalabılıyor

Şemun Bostancı Sanayi'de var Seat çıkmacısı..
bi gün ampül ararken şansa gördüm sonra gidip konuştum bayaa bişi vardı dükkanda..

benim leonun önceki sahibi sakarya'daki servisde değiştirmiş.faturada yazıyo sis far camı 20 küsüratlı bişe diye..

cam kestirip yapıştırmış olmasın. ??

sis farı camı tak çıkar bi sisteme sahip değil zaten..
ve ayrıca da satılmıyo..

maslak oto sanayıde bırıyle konustum gel hallderız dedı bakalım artık ama olmadı mert abıden temın ederım...

2004-2005 model pololarla sislerin aynı şemun çıkmacılarda rahatlıkla bulabilirsin bence hem çıkma olursa sıfır gibi sırıtmaz sıfır alacaksan çift alman lazım yoksa biri koyu biri parlak olur....

Sizler takıldı arkadaşlar kdv si ve işçiliği ile 200 tl gibi bir rakam ödedi. Maslakta çıkmasına 150 tl istemişler. İş bu sebeple konu tarafımdan kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt