Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon signo :)

Açık mavi ve sunrooflu ha, hiç rastlamadım. Demek ki pek binilmiyo :) Hayırlısı olsun

Lacivert çok belli ediyor kiri hakikaten. Siyah olsa bu kadar olmayacak :( Keşke beyaz veya bordo Leon bulsaydım :(

O gri şeritleri siz mi çektiniz yoksa var mıydı Hacı abi?

Önce aklımdan geçirdim, sonra hayal ettim de hayal ettiğimden daha gıcık geldi bana :) İyi ki gördüm :)

1 numara cam filmi taktırmayı düşünüyorum öncelikle ben de.

Ben Lacivert ile siyah-füme gibi koyu renklerin gideceğini düşünüyorum. 17" vossen cv3 veya Ac Schnitzer Type 3 önler 8 arkalar 9 offsetli alıp gunmetal boyatayım diyorum :)

Tabi denk gelirse topsport orijinal jantlar veya Audi 538'in replikası da olur :)

Sizde jant fikri var mı?

En son, maddi sıkıntı olmaz yani rahat olursam bi tane ön cupra tampon düşünüyorum kısmetse :) İzmit' te bi tane fiberglas var 350 TL ye malum sitede, aklınızda var ise alın derim :)

Bir şey farkettim, kol dayamam orijinal değil sanırım ben bi foto çekip paylaşayım. Benimkinin uç kısmı küt değil, oval geliyor.

Yağmurdan bir kaç saat sonra çektim fotoları ondan dolayı çok kirli dışı. Siyahta da çok belli oluyor diğer aracımdan biliyorum. Siyah ve lacivertin beyliği yıkandığı gün :D Aldığımda vardı o şeritler hepsini dün gece işi gücü bıraktım çıkardım sadece tampon altlarındakiler duruyor. Sakın yapma bozuyor aracın hatlarını. Jant konusunda orijinal bir ekipman jant düşünüyorum tahminen Audi A3 veya Bora Comfort 16" jantı olacak tabi Toledo signo 16" bulamazsam. Görsel moduifiyeye gireceğim aslında ama araç 1.6 o görselliğin hakkını vermez :D

Maşallah. Ben bu aracı çok seviyorum. 6 sene bindim, daha da binilirdi ama yok mu şu makyajlı kasa...

Teşekkür ederim :)
kazasız belasız

Teşekkür ederim :)

güzel araçlar, bende hala çok seviyorum bunları. bir tane de kardeşime bunlardan alabilirim. otomatik olanlardan . iy igünlerde kullanın

Hakkaten alana kadar ben de nasıl olduğunu merak ediyordum, şimdi inanırmısınız 140 beygir 320 torkluk TDI passat kapının önünde yatıyor bunu aldım alalı :D

acilen tıkama boya koruma cila ne varsa yapmak lazım bence çok çok eski gözüktü gözüme canandırmak lazım

Aslında boyası çok canlı ışıl ışıl duruyor araç ama çok kirliydi ondandır gözünüze eski görünmesi. Hatta şöyle söyleyeyim, En sert çukurlara bile girse araçtan dıştan ve içten hiçbir ses gelmiyor o derece bakımlı bir araç bana masraf açmadı aldım alalı kontak termiği dışında... sıfır araç havası veriyor. Yalnız bir detay iç temizliğe ihtiyacı var. Pasta ve cila işlerini baharda kendim yaparım zaten.

allah kaza bela vermesin tabanın düz bassın kardeşim :seat

Çok güzel aracınız birde şöyle pasta cila yapınca resim gönderin gözlerimiz doysun. Hep güzel günlerde kullan arkadaşım

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allah kaza bela vermesin tabanın düz bassın kardeşim :seat

Çok teşekkür ederim. cümlemizinki inşallah :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Çok güzel aracınız birde şöyle pasta cila yapınca resim gönderin gözlerimiz doysun. Hep güzel günlerde kullan arkadaşım

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim :) Biraz güneş açsın ufak tefek çiziklerini de rütuş yapacağım pasta ciladan sonra, şimdi donanımı ile uğraşıyorum kış şartları yapacak bişey yok :)

Geri
Üst Alt