Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Signo 2001 lacivert / otomatik

Konu, 'Satıyorum' kısmında fnasif tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Arkadaşlar 1,5 ay önce aldığım aracımı satıyorum. 2001 model leon signo 1,6cc benzinli, otomatik vites, 87bin km'ye gelmek üzere. İçi krem renkte ve yıpranmış herhangi bir durum yok, daha önce kılıfla kullanılmış. Araçta sonradan eklenen hiç bir ekstra yok, tamamen orjinal. Direksiyon ve vitesteki yıpranma da hiç gözü rahatsız edici seviyelerde değil gayet iyi durumda.

Aracın tüm bakımları yapılmış ve triger seti değişmiş durumda. ilk bakım 95binde olacak, bir sonraki ağır bakıma nerdeyse 110binkm var.

Satma sebebim, mayıs ayında yatırımım için ekstra para bulmam gerekecek. Eğer aracı satabilirsem bu ihtiyacı burdan karşılayacağım, satılmazsa farklı çözümlere gitmeye mecburum araç değişimi bu çözümde ilk sırayı alıyor gibi.

sahibindende henüz ilan açmadım, bugün çektiğim fotolar aracın kirli olması sebebi ile hiç hoşuma gitmedi. Hafta içi temiz fotoları koyar ilanı açar ve buradan linki verebiliriz. Sahibindende fiyat olarak 16.400TL gireceğim. Alt fiyat limitim 15.500TL'dir.

Umarım hayırlısı olur.

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hayırlısı olsun Faruk abim.. :)

3. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    hayırlısı olsun faruk abi

4. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    hayırlısı faruk abi

5. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Faruk abi fiyat yazmamışsın.Hayırlı satışlar.Bu kadar beklemeden sonra inşaallah mutlu son bekliyorum abi senden. İnşaallah yakışanı alacaksın yine kendine...

6. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    hayırlısı olsun faruk abi..müşterin bol olsun.

7. tonguc

tonguc SCW Üyesi

16
    0
    1
    hayırlı satışlar...

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    teşekkürler arkadaşlar. İsmail evet fiyat yazmamışım düzelttim, ama benden öyle süper bir makine beklemeyin çünkü çok kararsızım araç konusunda. muhtemelen tsi 1,4 leon olacak gibi ama satılırsa ve paraya dönecek olursa o zaman FR yada Cupra olma ihtimali yüksek ama 2. el ve temmuz gibi olur sanırım. Satılmazsa mayısta araç tsi yeni olacak gibi duruyor. Gönlüm paraya dönmesinden yana.

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Allah gönlüne göre versin Faruk abi,hayırlı satışlar...

10. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Abi bence 1.4 TSI alacağına kadar belki o zaman 1.6 TDI gelir.Bence onu al.Hem ekonomik olur hem de chip işine felan girersen canavar gibi gider...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş