Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sess sistemii

delmas_11

Kayıtlı Üye
günaydın herkezee :)) leonuma ses sistemi yapmak istiyorum fiyatı 500 tl civarında anfi ve subwoofer önerebilir misiniz bana şimdiden teşekürlerr ...

Ana ünite hariçse 500 liraya 2.el orta halli bir çok amfi ve sub bulabilirsiniz.. f/p oranlı Olarak baktığımızda yerinde olsam sierra 1200d bulmaya çalışır yanına da Jbl P-1222 bulurum... Hatta ileri zamanlarda birtane daha Jbl P-1222 alır ikisini birden sierra amfiye 2 ohm olarak bağlarım.. Fiyatlarıda 2.el bildğim kadarıyla 300 350 lira arası amfi 250 lira arasıda sub(kabindahil) olması lazım. Bu durumda size biraz bütçeyi arttırmak gerekiyor. Bu sub da orta halli seviyede yabana atılıcak bi sub deil.. Birde 2x olursa fazla fazla yeter diye düşünüyorum..

Orj müzik tesisatında ufak değişiklikler yap abi sadece diğer takacağın tesisat gıcırtılara sebeb oluyor bence uzak dur

amfisiz 2 takım component takımı alıp takacasın tamamdır =)

leonların kapılara 16lık compenantlar oluyormu jbl buldum 2 takım alıcam acaba olurmu?

leonların kapılara 16lık compenantlar oluyormu jbl buldum 2 takım alıcam acaba olurmu?

tabiki oluyor ama jbl component takıpda parayı çöpe atma,boşa işçilik ödeme,boşu boşuna döşemelerini açtırtma:)

Kapılara girerseniz leonların kapılara izolasyon şart başka türlü olmuyo malesef..... yeni leonlarda kapılar sesi öldürüyo....

Geri
Üst Alt