Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sess sistemii

hocam component seti alıcaksan ya infinity al yada bose. Bose'ler pahalıdır ama . İnfinity olarak ta perfect reference tavsiye ederim.

ne tavsiye edersin peki bagaja kabin yapamıyoruz malesef :(

bagaja kabinden kastın ne ki abicim?component için kabinlik bi durum yok,infinity markası jbl'in en büyük hatasıdır.orta fiyatlarda daha kaliteli component yok(geniş geniş besliyebileceğin bi anfi ile-örn gto 755.6) 2takım infinity referance 6510cs bide jbl 30 bass dahi koysan fazlasıyla keser seni...

bagaja kabinden kastın ne ki abicim?component için kabinlik bi durum yok,infinity markası jbl'in en büyük hatasıdır.orta fiyatlarda daha kaliteli component yok(geniş geniş besliyebileceğin bi anfi ile-örn gto 755.6) 2takım infinity referance 6510cs bide jbl 30 bass dahi koysan fazlasıyla keser seni...

bagaj bizim için çok önemli bebek arabası fln eşyalar bizim bir önceki leonda eski sahibi jbl hoparlör taktım demişti çok iyi bass alıyorduk şimdi ne yapsam çok kafam karıştı en iyisi bizim sanayideki göktun a gitmek lazım :) bose bana çok gelir infinity kafama yattı ama 2takım alıcam ondan bana yeter onlar fazlası zarar :)

bagaj bizim için çok önemli bebek arabası fln eşyalar bizim bir önceki leonda eski sahibi jbl hoparlör taktım demişti çok iyi bass alıyorduk şimdi ne yapsam çok kafam karıştı en iyisi bizim sanayideki göktun a gitmek lazım :) bose bana çok gelir infinity kafama yattı ama 2takım alıcam ondan bana yeter onlar fazlası zarar :)

anfiden brz ayar yaparsan bassda alırsın infinitylerden,sırf çıştak çıştak değildir ötme tarzı yani.

ıyı guzel bırsey yapamıyorsan bos yere dandık markalarla ugrasma aracınada yuk yapma

tabiki oluyor ama jbl component takıpda parayı çöpe atma,boşa işçilik ödeme,boşu boşuna döşemelerini açtırtma:)

+bilmem kaç...

Jbl gibi bir çok giriş sınıfı alet malesef çine düştü.. Jbl in alsan tweeterları çok sürmeden eline alırsın. Ama gider jbl in power serisi alırsın kafan rahat eder.. Markadan ziyade sınıf farklarınada dikkat et bence..

kenwood subwoofer ve amfi aldım şimdide bunu nerde taktıracağım derdi başladı amasyada oturuyorum ben bu civarlarda iyi bi yer bilen var mıı ???

+bilmem kaç...

Jbl gibi bir çok giriş sınıfı alet malesef çine düştü.. Jbl in alsan tweeterları çok sürmeden eline alırsın. Ama gider jbl in power serisi alırsın kafan rahat eder.. Markadan ziyade sınıf farklarınada dikkat et bence..

bişeye dkkt etmesine gerek yok aslında.jbl'in componentleri zayıf,bu bilinen 1 durum.mevzu hoparlörü tweeterı yada kutularını eline alırsın mevzusu değil.en başta jbl componentten adam gibi ses alamazsın...

Kapılara ve Bagaj kapağına izolasyon
Subwoofer (Kicker,mtx,jl audio,alpine vs.)
Anfi (For-x,Sony vs.)
Kapasitör
2 tk. Komponent

Ana üniteye hiç karışmayacaksın. Aklımda olan tek sistem bu valla :) Ancak tahminimce 2.500 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor ? :confused:

Geri
Üst Alt