Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon sahipleri bakar misiniz?

• Konbuyu başlatan hakan16
  • Başlangıç tarihi
H

hakan16

Guest
2011 1.4 tsi LEON sahiibiyim.kumandanın kapama tusuna uzun basınca camlar kapanıp.aynalar katlanıyo fakat acma tusuna uzun basınca camlar acılıo fakat aynalar acılmıyo neden?

cahilliğime verin lütfen :)

296c376.jpg

Bu şekilde ayarlı çünkü :D Belkide kumanda ilede ayna açılırsa açılmasının sakıncalı olacağı şekilde bir park söz konusu olabilir diye bir önlemdir. Yada neden bilmiyorum ama her hangi bir problem söz konusu değil, herkeste böyle.

Bu şekilde ayarlı çünkü :D Belkide kumanda ilede ayna açılırsa açılmasının sakıncalı olacağı şekilde bir park söz konusu olabilir diye bir önlemdir. Yada neden bilmiyorum ama her hangi bir problem söz konusu değil, herkeste böyle.

mantıklı ama ben açılsın istersem bu özellik var mı peki?

296c376.jpg

Bir sorun yok normalde kumandadan açılmıyor sadece camları açıyor vag ayalarinda varmıdır bilmiyorum var ise kablo bulunan bir arkadaş yardımcı olacaktır

2011 1.4 tsi LEON sahiibiyim.kumandanın kapama tusuna uzun basınca camlar kapanıp.aynalar katlanıyo fakat acma tusuna uzun basınca camlar acılıo fakat aynalar acılmıyo neden?

cahilliğime verin lütfen :)

anormal bi durum yok, içiniz rahat olsun, özellik bu şekilde işliyor çünkü, ha var mıdır istediğiniz gibi yapmanın yolu, varsa ben de düşünebilirim aslında..

vagcom danda yapılmıyor böyle bir uygulama. bu şekilde sadece

Geri
Üst Alt