Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon süspansiyon

Orj yaylarla sürtüyorsa 4 kişinin kilolarını sormak gerekiyor sanırım :) Ben 5 kişi tatile giderken ağzına kadar dolu bagajla bile bir yere sürttüğümü hatırlamıyorum.

işin gerçeği aslında aracın altı oldukça yüksek gözükmekte. bu yükseklikte gözüken bir aracın sürtme yapmaz dediğim tümseklerde sürtmüş olması beni rahatsız ediyor. yoksa her tümsekte tabiki sürtmüyor.şehir içi iyle yüksek tümsekler var ki nasıl bu kadar eleştiriyi göze alıp yaptıkarına şaşırıyorum.

orjinal yayla sürtmenize çok şaşırdım 4 değil 5kişi coiloverlı araçla dolaşırken bile tümseklerde ösıkıntı yaşamadım bu işte bi gariplik var
:) yeni kasaların orjinal yaylı hali oldukça yüksek...:confused:

Bence de olmaması lazım bunun 5 kişi saçma sapan yerlerden geçmişliğim var arabayla hatta içim acımıştı geçerken ama bir kez bile sürtmedi orjinal haliyle sürtmemesi lazım

orjinal yayla sürtmenize çok şaşırdım 4 değil 5kişi coiloverlı araçla dolaşırken bile tümseklerde ösıkıntı yaşamadım bu işte bi gariplik var
:) yeni kasaların orjinal yaylı hali oldukça yüksek...:confused:

ben 5 cmlik yay kullanıyorum o yuzden surtuyorum. Coilover kullanıyorsunuz konfor iyimi pat kut vurmaları kesiyormu bir ara çok niyetlendim ama sıkıntını çözmez dediler birde sizden fikir almak isterim.

Arkadaşlar ben 5 kişi bagaj yaylaya bile gittim ama asla sürtmedim hızlı girmeyin sorun olmaz çok tümsek ise de çapraz girin artvinde kullanıyorum asla bu sorun bana sorun olmadı...stylance de orijinal hali bence jip gibi...

Bence tamamen yollarımızla alakalı,

Tümseklerin hiçbir yerde standartı yok , herkes kafasına göre yapıyo , Araç geçecek oralardan ya tank değil !!

Çukurlar desen yine öyle , hani çukur olmasına da razıyım artık , ama türkiyedekiler insancıl olmuyo ki arkadaş !! biraz daha bekletseler oluk oluşacak mağma'ya doğru...

Yapılabilecek tek şey ağır ağır gitmek , karayollarına belediyeye kaldıysa işimiz ohooooo :)

işin aslı bence bu , yollar düzgün olsa coilover kuyruğu oluşur eminim yani :)

Arkadaşlar ben 5 kişi bagaj yaylaya bile gittim ama asla sürtmedim hızlı girmeyin sorun olmaz çok tümsek ise de çapraz girin artvinde kullanıyorum asla bu sorun bana sorun olmadı...stylance de orijinal hali bence jip gibi...

sizin oranın rampalarında senin pancar o kadar yükle çekiomuydu abi :D

Bence tamamen yollarımızla alakalı,

Tümseklerin hiçbir yerde standartı yok , herkes kafasına göre yapıyo , Araç geçecek oralardan ya tank değil !!

Çukurlar desen yine öyle , hani çukur olmasına da razıyım artık , ama türkiyedekiler insancıl olmuyo ki arkadaş !! biraz daha bekletseler oluk oluşacak mağma'ya doğru...

Yapılabilecek tek şey ağır ağır gitmek , karayollarına belediyeye kaldıysa işimiz ohooooo :)

işin aslı bence bu , yollar düzgün olsa coilover kuyruğu oluşur eminim yani :)

araç dolu olunca bende sürtüyorum altını :mad: dediğin gibi tümseklerin bi standardı yokki !!!
bu problemi tümseklere dikkat etmeden giren her leon kullanıcısı yaşayabilir bence kurtarma payı çok az çünkü.
dikkatli olmak en kesin çözüm bence...

Geri
Üst Alt