Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Sökme Orjinal Teyp

UfukSarı

Kayıtlı Üye
Son düzenleme:
Hayırlı satışlar öncelikle...Kusuruma bakmayın ama siz piyasanın içindesiniz dediğinize göre... Bu fiyat çok pahalı gibi geldi bana. Sizin dediğiniz fiyatlara rcd 510 alınır çok rahat..

Fiyat çok uçuk rcd 310 için kolay gelsin

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumlarınız için teşekkürler fakat eski aracımızdan sökme oldğu için bir arıza yada çalışmayan aksam söz konusu değil bunun garantisini verebilirim. Ufakta bir pazarlık payımız var sonuçta esnafız :)

Yorumlarınız için teşekkürler fakat eski aracımızdan sökme oldğu için bir arıza yada çalışmayan aksam söz konusu değil bunun garantisini verebilirim. Ufakta bir pazarlık payımız var sonuçta esnafız :)
Piyasada yedek parça olarak getirtilen bir ürün hiç yoktur sanırım. Bu ürün grubu hep araçlardan başka cihaza geçiş sebebiyle Sökme zaten.

Sahibinden sitesinde satış yapan esnaf kişilerinde fiyat ortalaması aşağıdaki gibidir.
ecc362707f01ff7e435574904e75bd0e.jpg

Size tavsiyem fiyat araştırması yapınız ve varsa farklı özelliklerini belirtiniz. Aksi taktirde ortalama 200 250 tlye satılan yine temiz ve sorunsuz olan bu forumdanda iyi bildiğimiz rcd 310 serisini 750 tlye insanı kazıklamaya çalışır gibi satmanız bana göre bir esnafa da bu forumada yakışmaz. Yinede tercih sizin tekrar kolay gelsin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer benim ürünümün aynısı bu fiyatlarsa benim hatamdır.Ayrıca kimseyide kandırmaya çalışmıyorum.Ben size yine belirtmeyi unutmiyim ben çıkma yedek parçacısıyım ve elektronikci değilim.Birilerine sorarak bu fiyatları yaz iyidir dediler ve yazdık.Evet fiyat araştırması yapmadan konu açmışım bunun içinde kusura bakmayın :)

fiyatı güncelleyecekmisiniz yoksa konuya kilit vurayım mı konu askıda kalmasın tşkler

Geri
Üst Alt