Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon renk yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2006 2007 beyaz leon yok benim bildiğim. gri siyah kırmızı füme sarı tercihleriniz. Beyaz olmanızı tavsiye ederim fakat o modellerde beyaz bulamayabilirsiniz kırmızı en iyisi. Kırmızıyıda parlak açık kırmızı olmasına dikkat edin çok yakışıyor.

bi ara megane Rs de gün batımı kırmızısı diye bi renk duymustum çok hosuma gitmişti ..

illa kırmızı diyorsan sana diyecek birşeyim yok ama farklı renk istersen, ben hem siyah hemde beyaz leon kullandım.
siyah karizmadır, bakması zordur ama arabayı en iyi gösteren renklerin başında gelir,
beyaz sadedir ama ön cam dahil tüm camlar siyaz olursa çok güzel olur birde benim gibi tavanı kaplarsan siyahın bir tık önüne geçer.
bence leon ya siyah olmalı yada beyaz :))

Crono yellow derim dahada bisey demem ben :) bulursan tabi

Siyah yada beyaz derim. Kırmızı leonların ikinci eli zayıftır bilgin olsun.

ama kırmızıda yapıldıktan sonra dehşet duruyooo

aynen beni cezbedende o kırmızının altına audi s5 18 jantları cok yakısıyor tabi işin icine maddiyatta giriyor

Sadece jant kurtarmaz onu ön-arka aero veya cupra tamponda gerek inşallah aradığın gibi araç bulursun...

benim tafsiyem kirmizzi ozelikle sedefli metalik yakut kirmizzi (ruby red) cok ozel bir renk pahali ve spor otolarin rengi havanin kapali veya acik durumlarinda farkli ve mukemmel gozukuyor yalniz normal renklere gore biraz pahali .

Ay gri den şaşma derim ufak oynamalarla cok sik olcagindan kuskun olmasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt