Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Radyo Sorunsalı

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Sert@ç tarafından paylaşıldı.

1. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Resimdeki gibi makyajsız kasa aracımın radyoyu Ankara'da 50 tane yere gitmeme rağmen sökemediler...
    Sizin öneriniz varmı doğuşta sökerlermi ? (pek gitmek istemiyorum açıkcası ama son çare gibi...)

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    muhtemelen aparatları yoktur. yoksa 2 tane aparatı var onla hemen çıkarırılar ayar tuşlarının altında yerleri gözüküyor zaten ordan çıkaracaklar ama bilmiyen birine uğraştırma zedeliyorlar ve görüntü çirkin oluyor... serviste 1 dk bile sürmez çıkartmaları...

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
  4. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    Sertac kanka sorsaydin direk bana soylerdim iki tane aparati var dogusta serdar abi var soyle ona islem acmadan cikarsin versin sana hemen

5. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Sorun şu ki bir sürü kişi o aparatları soktular çıkardılar ettiler bir yerlere yönlendirler hatta ve hatta direk ön göğüsü komple sökelim belki öyle diyenler bile oldu...

Adanalı müsaitsen seni alıyım birlikte gidelim hatta oraya girerken sen sür beni bi kaç tanıyan var sinir oluyorum...

6. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    Kanka valla okuldayim bugun ve yarin sinavim var pek musait degilim anlayacagin ama serdar abiyi sorarsan serife hanima cagiracaktir senin icin ordaysa

7. murto1

murto1 SCW Üyesi

267
    95
    28
    Rcd 510 montaj hakkında bilgiler
    sertaç kardeşim konuyu detaylı incele ayar tuşlarının altındaki yerlere ve üst kısımda kenarlardaki yerlere aparatları yerleştirince kendiliğinden geliyor.
    konuda aparatları yerleştirmen için resimli çizim var üstteki yerleride resimde işaretlenmiş
    üstteki yerleri bulduğun taktirde kendin bile sökersin
    ben konuya göre resimlere göre geçen hafta kendim söktüm.
    elektirikçiye gittim aparattan istedim yerlerini bulunca 10 sn sürmedi sökmem.
    anlamayan birine uğraştırma tornavidayla bıçakla dalıyolar iz yapıyolar.

8. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    aparatları bulursan çok kolay ama aparatlar hemen hiç bir teypçide yok... ben bi teypçide bi takım gördüm adam 250 tl bu aparat takımı dedi o takımın içinde bile çıkmadı :) sonra ordan en çok uyan aparatla çıkardı çok hafiften zedeleyerek... hiç zedelenmesin diyorsan servise git işlem açacaklarını sanmıyorum...

9. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Sağolsun Mehmet ( igci_01 )önerdiği ustaya gittim 5 dakikada söktük ettik hazır oldu

Bunu beğendi. igci_01 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş