Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon piano black panel vede krom gösterge,havalandırma

Tolga'ya katılıyorum... aynı şekilde araç içini piano black'e boyattım. Tabi işçilik önemli.
Daha önce karbon folyo vardı. Kesinlikle tavsiye etmem. Zevki en fazla 2 ay sürüyor. Sonra oradan buradan patlak veriyor. Butonların kenarları şişiyor. Gereksiz bir pislik görüntü oluşuyor arabanın içinde.

Piano black yapınca yalnız bir toz bezi olacak arabada. Öyle 2 hafta panelleri silmemek gibi bir durum söz konusu bile olamaz. 3-4 günde bir silinecek oralar. Güzellik acı verir.

İç taraf Eywallah ama Özellikle tampon ve yan çıtalar ile ön çıta için tavsiyem Kaplamadır zira en ufak bir taş atığında altından çıkan esas boya sizi araçtan soğutmaya yetecektir.. :eek:key:

tamamdır beraber alırsak daha faydalı olur ebay da çok ucuz aslında hem havalandırma kapaklarıda krom bulabiliyoruz siz hiç fiyat aldınızmı ?

ben dediğiniz uygulamayı yaptım kendi aracıma göğüsü havalandırma çercevelerini ve kapı çıtalarını kendim söküp 100 liraya pianoblack rengine boyattım bundan öncede üç renk denedik :) o parçalar folyo tutumuyo malesef kadran cercevesine gelince takılıyorsunuz. birde boya daha güzel duruyor. ve göğsü parlak isyah yaptığınız zaman eminim orjinale dönmek istemezsiniz. arabaya +30 beygir daha katıyor benim fikrim :) kadran çercevelerini henüz almadım siz alcağınız zaman ortak hareket edebiliriz. nikelaj parçalar için.:)
tamamdır beraber alırsak daha faydalı olur ebay da çok ucuz aslında hem havalandırma kapaklarıda krom bulabiliyoruz siz hiç fiyat aldınızmı ?

Tolga'ya katılıyorum... aynı şekilde araç içini piano black'e boyattım. Tabi işçilik önemli.
Daha önce karbon folyo vardı. Kesinlikle tavsiye etmem. Zevki en fazla 2 ay sürüyor. Sonra oradan buradan patlak veriyor. Butonların kenarları şişiyor. Gereksiz bir pislik görüntü oluşuyor arabanın içinde.

Piano black yapınca yalnız bir toz bezi olacak arabada. Öyle 2 hafta panelleri silmemek gibi bir durum söz konusu bile olamaz. 3-4 günde bir silinecek oralar. Güzellik acı verir.
söylenen her kelime doğru :) +1905

İç taraf Eywallah ama Özellikle tampon ve yan çıtalar ile ön çıta için tavsiyem Kaplamadır zira en ufak bir taş atığında altından çıkan esas boya sizi araçtan soğutmaya yetecektir.. :eek:key:
ben yine boyadan yanayım :) ne olursa olsun kim kaplarsa kaplasın folyonun ömrü 1 seneden fazla olamaz. heleki piano black ise. ben bu arada kaputtaki büyük siyah parçayı ve kapılardakı plastikleride piano black yaptım. henüz bi skıntı çıkmadı. yalnız dikkat edilmesi gereken en önemli konu boyacınızın işciliğinin güzel olması şart bu işlemlerde :)
ben hiç araştırmadım fiyat

Kesinlikle kaplma yapmayın atıyor ve boya gibi canlı göstermiyor resimleri yarın yüklerim [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] başkan bitanesin..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
arkadaşlar bende piano black yaptırmak istiyorum aracın göğsünü
ben tekirdağdayım bana en yakın neresidir bilen varmı? :)

kaplama boya gibi durmuyor benım tavsiyem boyatmanız

Geri
Üst Alt