Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon performans hk.

Batuhan furkan

Kayıtlı Üye
Merhabalar kusuruma bakmayın biraz bilgisizim leon konusunda merak ettiğim birşey var. Bugün arkadaşımla biraz araçları açalım dedik 2016 leon 1.2 110 dsg var benim ve sanki araç performansdan düştü gibi hissediyorum belli süre yüksek devirlerde kullandık az makaslara girdik sizce yüksek devirlerde kullanmaktan bir zarara uğratmış olabilir miyim aracımı ? Performans kaybı yaşamışmıdırım birde s modunu nasıl kullanmam gerekir şimdiden çok teşekkür ederim :)

Bilmiyorum ama bu motorla 1.5 duster 1.6 cyless 301 golf bmw 1.16 yediğim oldu arada motor açılsın diye basarken doğrusu motordan bi şikayetim yok ama bu şekilde bi performans kaybeder miyim diye merak ediyorum belkide arabaya alıştığım için öyle geliyordur bana

Geri
Üst Alt